Dovolená v Českém Krumlově a okolí překoná vaše tajné představy

Český Krumlov

Ne všichni prahnou po dovolené v populárních zahraničních destinacích a vyhledávají krásu českých luhů a hájů. Jednou z nejoblíbenějších oblastí pro strávení letní rekreace je Jihočeský kraj. Ať už se vydáte do Českého Krumlova, Lipna nad Vltavou či Třeboň, trefíte do černého.

Komfortní ubytování v Česku je spojeno s nezapomenutelnými zážitky. Jihočeský kraj je totiž pohádková oblast, která je doslova prošpikovaná nádhernými hrady a zámky, lidovými stavbami selského baroka, historickými městy a krásnými rybníky.

Co musíte vidět?

Útulné hotely v Jihočeském kraji se nachází poblíž největších lákadel, k nimž patří Třeboňská rybniční soustava, zámek Hluboká nad Vltavou, vodní zámek Červená Lhota, Stezka korunami stromů, rekreační oblasti řeky Vltavy, Lužnice a Otavy. Vaše kroky povedou do Českého Krumlova, jehož dechberoucí srdce je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Nesmíte minout ani památky Jindřichova Hradce a renesančního města Slavonice.

Český KrumlovFoto: Pixabay

Takovou nádheru jen tak neuvidíte!

Jakmile se ocitnete v Českém Krumlově, zjistíte, že takovou krásu jste ještě nikdy neviděli. Pokud zvolíte hotely v Českém Krumlově, budete v blízkosti světově proslulých šperků architektury. Pohádková nálada města vás vtáhne rovnou do dějin. Na své si zde přijdou milovníci historie, věční romantici i rodiny s malými dětmi. V Českých Budějovicích se vypravíte ke zřícenině Dívčí kámen a na největší čtvercové náměstí v Česku i v Evropě. V Lipně nad Vltavou nesmíte minout vodní nádrž, bobovou dráhu ani lanovku. Chvíle pohody umocní výletní plavba po přehradě, vyjížďky na kole po Jezerní stezce a Fun Ride Trail.

Nejlepší hotely a ubytování najdete na Hotely.cz. Nabízené noclehy vás jsou dostupné pro všechny, stačí si zvolit pobyt ve vysněné lokalitě.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.