E-SALON představí zajímavé novinky ze světa elektromobility

elektromobil

Na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se v termínu 11. – 14. listopadu uskuteční již 3. ročník e-SALONu, který byl z důvodu epidemie koronaviru přesunut z jarního termínu právě na listopad. Veletrh je zaměřen na elektromobilitu. Pořadatelé slibují bohatý program nejen pro profesionály, ale rovněž i pro širokou veřejnost. Program bude částečně zaměřen i na rodiny s dětmi. Široké veřejnosti bude veletrh přístupný od 12. listopadu.

 

Veletrh návštěvníkům ke shlédnutí nabídne široké spektrum novinek z kategorie ekologických vozů, motocyklů či dobíjecích technologií. Zastoupena bude řada světových značek, mezi kterými nebude samozřejmě chybět ani Škoda Auto. K vidění bude i řada užitkových vozů či nákladní automobil. Vystavovatelé dále nezapomněli ani na vozíky pro imobilní osoby. Zajímavostí bude i přítomnost v současné době nejlevnějšího elektromobilu, jehož cena je pod půl milionu korun.

AutomobilFoto: Pikwizard

Testovací jízdy i doprovodný program jsou lákadlem

Veletrh je zaměřený na čistou mobilitu. V rámci veletrhu se návštěvníci mohou účastnit testovacích jízd nejnovějších elektromobilů. Dále bude možné otestovat i řadu elektrokol, motocyklů či koloběžek. Na testovací jízdu se budou návštěvníci muset samozřejmě registrovat.

Rovněž budou probíhat i ukázky nejrůznějších technologií, jako je např. samoparkovací systém. Nesmíme zapomenout ani na zajímavé přednášky a workshopy. Vzhledem ke spolupráci s BESIP se budete moci dozvědět i něco o zásadách bezpečné jízdy.

Pro veletrh si zajímavý program připravila i televize Prima, která je spolupořadatelem. Těšit se mohou především fanoušci seriálu Slunečná, na které čeká i autogramiáda jejich oblíbených hvězd.

 

Generálním partnerem veletrhu je ČEZ

A kdo jiný by mohl být generálním partnerem veletrhu e-SALON 2021 než skupina ČEZ. Ta se elektromobilitě věnuje již více jak 10 let a provozuje v České republice největší síť veřejného dobíjení. V současné době je v provozu více jak 300 dobíjecích stanic po celé České republice a většina z nich nabízí rychlé dobíjení.

 

Vstupenky na veletrh je možné zakoupit v předprodeji i přímo na místě.

 

 

Zdroj info: https://prazsky-magazin.cz/zajimavosti/auto-moto/e-salon-2021-prehlidka-elektromobilu-v-cesku/amp/

Zdroj info: https://e-salon.cz/aktuality/detail?id=22076&utm_campaign=15372&utm_medium=w

 

Náhledové foto: Pixabay

Ráda cestuji a o své zážitky se podělím i s vámi.