Frýdek-Místek nabídne zajímavý víkendový program pro všechny

Turistka

Hledáte zajímavý tip na výlet? Pak se vydejte tam, kde mají pro vás nachystánu nevšední zábavu, určenou pro všechny členy rodiny každého věku i zájmů.

Během tohoto víkendu (od pátku 27. do neděle 29. května) se po dvouleté odmlce koná již počtrnácté Frýdecko-Místecký veletrh. Tentokrát tento veletrh v hale Polárka nese podtitul Stavba – Teplo – Energie – Zahrada – Hobby a je doprovázen veletržní sekcí Žena a Domov.

Na co se můžete na veletrhu těšit

Základem veletrhu jsou samozřejmě expozice z oblasti stavebnictví a bydlení. Zajímá vás, jak ušetřit z rodinného rozpočtu za vytápění a energie.? Nebo byste se rádi seznámili s nabídkou střešních systémů, oken a dveří? A chybět nebudou ani sanace a hydroizolace nebo výhody tepelných podlah.

turista

Foto: Pixabay

V sekci Žena a Domov si si jistě vyberete drobné dárky, keramiku, šperky nebo přírodní kosmetiku. A těšit se můžete i na bohatý doprovodný program, který probíhá po tři dny v přednáškovém centru přímo na výstavní ploše. A na co se můžete těšit v této oblasti? Hlavním tématem přednášek a diskusních dílen je úspora nákladů za vytápění a energie. Dozvíte se třeba, jak na úsporné bydlení, zjistíte vše potřebné o výhodách vytápění tepelnými čerpadly. A dozvíte se i něco o tom,jak efektivně využít program Nová zelená úsporám pro nákup zateplení budovy.

Nechybí ani alternativní zaměření

A jistě bude velký zájem bude i o přednášky na téma „Stavíme s Feng Shui“ nebo „Poznejme svůj život podle Feng Shui“. Jde totiž o téma, které současným světem hodně rezonuje, a především pro rodiče s dětmi je poté určena zajímavá přednáška na téma „Výchova bez negativních podvědomých vzorců aneb Vyvarujte se nechtěných rodičovských chyb“.

A jako bonus se každý návštěvník veletrhu může účastnit soutěže o diamant. Vyplněný kupón bude slosován na závěr série veletrhů Omnis roku 2022.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: Hala Polárka ožije Frýdecko-Místeckým veletrhem | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.