GPS soutěž

GPS soutěž v Českém ráji: Vyhrajte batohy, stany a další outdoorové vybavení

Chystáte se do Českého ráje? Aby ne, vždyť tato oblast určitě stojí za to. Litoměřicko je ostatně nazýváno Zahradou Čech. Už tento název jasně říká, že tady můžete zhlédnout spousty krásných míst. Jen namátkou bychom mohli jmenovat skalní města, Prachovské skály, hrad Trosky nebo srdce Českého ráje Turnov. Ať už míříte prozkoumat tuto lokalitu nyní, nebo to máte v plánu za několik týdnů či měsíců, zpozorněte. Odjet byste totiž nemuseli s prázdnou! V rámci GPS soutěže, již vám představíme v tomto článku, lze získat skutečně hodnotné ceny.

Zúčastněte se GPS soutěže

Není nic jednoduššího. Soutěž funguje tak, že si do navigace zadáte správné GPS souřadnice a následně se vydáte do Českého ráje hledat ukrytý dárek. Podaří-li se vám ho najít, vyfotografujete se s ním a následně už si dojdete do obchodu Český ráj outdoor sports pro některou z hodnotných cen. Spojíte tedy jednoduše příjemné s užitečným, kdy se projdete krásnými kouty naší země a následně i něco získáte. Konkrétně třeba výherní batoh Deuter v hodnotě 2190 korun.

Batoh Deuter

Co všechno je možné vyhrát?

Soutěž není jednorázová. Aktuálně se sice vyhrávají zmiňované batohy Deuter, nicméně další ceny, jako jsou spacáky, karimatky, či outdoorové oblečení, se teprve připravují. Soutěžit se o ně bude v následujících měsících. Určitě se máte na co těšit, hlavní ceny budou zveřejňovány postupně.

Kdo pořádá tuto soutěž?

Jestli jste četli pozorně, odpovědi na tuto otázku se vám už dostalo. Pořadatelem je eshop Český ráj outdoor sports. Ten nabízí komplexní sortiment outdoorového vybavení. Vybrat si lze jak batohy, tak i spousty oblečení v rámci několika známých značek, jako jsou třeba právě Deuter, Mammut a mnohé jiné. V eshopu jsou ale k dispozici třeba i specifické součásti výbavy pro lezení. Ostatně přesvědčte se sami.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *