Hledáte ideální vánoční dárek pro konzumenta piva, vína nebo miláčka pohodlí?

Dárky

Nechte se motivovat našimi tipy. Příležitost jako vánoční dárky zaručeně ohromí a okouzlí. Ať už vybíráte překvapení pro maminku, sportovce či gurmána, při správném hledání najdete vše! Vánoce jsou opravdu za rohem.

Překvapení pro zájemce o relaxaci

V dnešní chaotické době je stále důležitější umět si najít čas pro sebe a poctivě relaxovat. Máte pocit, že vaši blízcí jsou neustále v pracovním shonu? Nebo jsou to uživatelé wellness? V tu chvíli bude nejlepší, když jim dopřejete pobyt, kde mohou načerpat energii a vrátit se odpočatí. Ideálním místem pro příležitost plnou odpočinku je chata uprostřed lesů nedaleko Chomutova. V příjemném prostředí severočeských svahů každý rychle zapomene na běžný ruch a spěch. Wellness pobyt zahrnuje nejen chutnou snídani formou bufetu, ale i moderní wellness centrum.

Dovolená pro milovníky lázní

V době, kdy je lázeňská dovolená velmi rozšířená, může být pro každého úžasným požehnáním. V bazénech plných ozdravné teplé vody si vaši blízcí nejen skvěle odpočinou, ale navíc posílí svou pohodu a zabojují s neduhy, které je trápí. Čas mezi léčením a sprchováním mohou využít k prozkoumání lázeňských měst. Neuvěřitelný lázeňský pobyt pro všechny věkové kategorie navíc inzeruje pár lokalit. Proložte pobyt celodenním vstupem do teplých lázní.

Pobyty pro pijáky ležáku

Není pochyb o tom, že v České republice je mnoho konzumentů piva. V rámci vypitého piva na jednotlivce jsme skutečně nejlepší na světě! Pokud potřebujete milovníkovi tohoto skvělého nápoje dopřát vánoční překvapení, zajistěte milovníkům piva dovolenou, kde mohou svůj nejvybranější nápoj ocenit neformálním způsobem. Valašský hostinec a ležácké lázně Ogar jsou tím pravým místem pro pivní dovolenou. Největším bodem programu jsou zde mimořádně rozšířené ležácké koupele s bezmezným využitím piva Starobrno. Chutný základ se snídaněmi formou bufetu a tříchodovými večeřemi poskytne správnou chuť doplněním půllitru. K tomu všemu navíc návštěvníci získají 30% slevu na masáže, saunu a pivovarské koupele.

Kupón
Foto: Pixabay

Pobyty pro vinaře

Ačkoli je v České republice nejoblíbenější pivo, nezaostáváme ani ve víně. Vinařské dovolené jsou plné procházek po vinicích, ochutnávek nejvybranější blízké generace vín a samozřejmě domácích dobrot. Nejplodnější vinařskou lokalitou v našem národě je bezesporu jižní Morava. Nedaleko Znojma se nachází Lintnerova vinice, která se pyšní dlouhým sjezdem a okouzlujícím rodinným prostředím. Návštěvníci mohou ocenit ochutnávku vína v klidném prostředí sklípku. Dlouholetý vinař vám předá své zkušenosti ohledně pěstování vína a jeho zpracování. Nebudou chybět pochoutky z bohatého občerstvení, které 8 testů vystavených vín v dokonalém světě doplní. S vínem se rozvíjí chuť, proto bude každé ráno uspořádána lahodná obložená snídaně.

Zdroje info: ireceptar.cz, prozeny.cz

Náhledové foto: Pixabay