Botanique hotel

Hledáte konferenční prostory v Praze? Máme pro vás tip!

Pořádání konferencí v hlavním městě je maximálně efektivní. Především se jedná o velmi prestižní destinaci a také je zde spousta mít, kde můžete hosty přivítat. Pokud máte v hlavě uspořádání konference a jenom vám chybějí konkrétní vyhovující prostory, jste na správném místě. Dáme vám totiž zajímavý tip. Představuje jej Botanique hotel nabízející konferenční prostory přímo v samotném srdci Prahy. Nachází se hned u stanice metra Florenc. Podívejme se tedy společně, které konferenční místnosti jsou v něm k dispozici.

Konferenční místnost Riverdance

Jestliže potřebujete opravdu velké konferenční prostory v Praze, vyplatí se vsadit na konferenční místnost Riverdance. Ta zaujímá plochu 92 m² a je optimálním prostorem pro větší setkání. Nachází se na příhodném místě budovy v přízemí hned vedle stylové restaurace. Samozřejmostí je zde profesionální servis spojený s pořádáním přednášek. Jmenovat bychom mohli připojení wi-fi, projektory, promítací stěny etc.

Hibernia pro firemní porady

Postačila by vám pro vaše účely pouze menší místnost? Pak vsaďte na tu s názvem Hibernia. Právě tady lze pořádat jak malé workshopy, tak i firemní porady anebo menší prezentace. Moderní hotel v Praze 8 na Florenci v ní samozřejmě nabízí profesionální servis i pomoc při organizaci vašeho workshopu, školení nebo jakékoli jiné akce. Veškeré vybavení je k dispozici a vše proběhne hladce. 

Elegantní Syndicate Room

Poslední místností, již tento hotel nabízí, je takzvaný Syndicate Room. K dispozici je v něm prostor o celkové výměře 30 m². Tyto místnosti jsou situovány v různých poschodích a je jen na vás, kterou z nich si vyberete. Hotel je jinak kompletně vybaven a můžete v něm navštívit třeba vynikající bistro v Praze při cofee breaku.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *