Recepce hotelu Prokop

Boutique Hotel Prokop:Elegantní stylové ubytování v Praze

Ubytování v Praze lze řešit různě. Hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit je tady spousta. Mnohé se sice vyznačují luxusem, ale chybí jim nádech tradiční atmosféry konkrétní pražské čtvrti. Výbornou volbou je Boutique Hotel Prokop. Právě na něj a služby jím nabízené se soustředíme v následujících řádcích.

Hotel Prokop

Nádech historie a tradic na Žižkově

Pražský Žižkov patří mezi tradiční čtvrti, které se vyznačují především dělnickou atmosférou. Činžovní domy pocházející přelomu 19. a 20. století jsou jen němými svědky života umělců a lidí, kteří si zamilovali život. Kavárny, bary a úzké strmé ulice. Přesně takto lze charakterizovat žižkovské prostředí. Právě tento hotel na Žižkově umožní zažít večery, které běžně trávili v místních stylových lokálech třeba Vlasta Burian anebo autor Dobrého vojáka Švejka Jaroslav Hašek.

Designový unikát

Boutique Hotel v Praze zaujme jak svým vzhledem, tak i dlouholetou tradicí. Hotelové služby se v tomto objektu poskytují již více než 100 let. Založen byl hotel konkrétně v roce 1921. Funkcionalistická atmosféra vás jednoduše dostane. Elegantní a nadčasový vzhled je kombinovaný s pohostinností, jež byla v letech minulých jakousi samozřejmostí. Cítit se zde budete doslova jako doma.

Hotel Prokop

Špičkově vybavené konferenční prostory

Hotel nabízí celkem 3 konferenční místnosti o plochách 70, 30 a 20 m². Maximální kapacita těchto prostor je 60, 30, respektive 15 osob. Všechny místnosti jsou dostatečně prosvětlené denním světlem. Spolehnout se samozřejmě můžete i na precizní nasvícení umělými světly a multimediální techniku. Projektor, promítací plátno a efektivní ozvučení jsou samozřejmostí. Pronájem konferenčních prostor v Praze zde seženete s veškerým komfortem. Prostory jsou klimatizované a školitel může využít komplexně vybavené kanceláře určené jen pro něj.

 

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *