Mercure Hotel

Kde se ubytovat v Ostravě?

Chystáte se na návštěvu severomoravské metropole? Sehnat kvalitní ubytování musí být jakousi nepsanou povinností. My vám v této nelehké činnosti pomůžeme. Doporučíme totiž hotel přímo v samotném centru Ostravy. Je jím čtyřhvězdičkový Hotel Mercure Ostrava Centrum. Ubytujete se ve zcela nové budově a získáte maximální komfort. Samozřejmostí jsou zde také nejnovější technologie, posilovna a skvělá gastronomie. Představme si tedy tento hotel podrobněji.

Mercure Hotel

Optimální poloha pro zábavu i práci

Hotel je situován pouhých 10 minut od ostravského hlavního vlakového nádraží. Jestliže se budete chtít jít bavit, můžete vyrazit pěšky na slavnou Stodolní ulici, která je nedaleko. Autem se sem dostanete pohodlně odkudkoli. Přijdete Přívozskou ulicí a zaparkujete pohodlně na hlídaném soukromém parkovišti. Vyrazit lze trolejbusem i do ostravské ZOO, případně do Ostravar Arény zhlédnout nějaké sportovní utkání koncert či jinou akci.

Mercure Hotel

Ubytujte se v soukromí dle svých představ

V hotelu se nachází 139 stylově zařízených pokojů. Jakousi základní verzi ubytování představují pokoje Standard, jež jsou klimatizované, vybavené vysokorychlostním internetem, minibarem a televizorem. Jestliže si objednáte pokoje Superior Privelege či Privilege Suite, obdržíte navíc přístup ještě do VIP salonku. Jedná se o zcela unikání místnost stvořenou pro odpočinek a maximální pohodlí. Celá síť hotelů Accor Hotels ostatně nabízí maximální komfort.

Mercure Hotel

Vybavené konferenční prostory

Jestliže potřebujete na Moravě uspořádat konferenci, firemní školení anebo jakoukoli jinou pracovní akci, máte jedinečnou možnost. K dispozici je zde totiž celkem 5 konferenčních místností s kapacitou až 130 osob. Všechny jsou vybaveny tou nejmodernější technikou. Podobně vynikající vybavení má mimo jiné také třeba Ibis Olomouc.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *