Horné Saliby nabízí klidný a pohodový relax

Horné Saliby vnitřní koupaliště

Rovinatá část Slovenska mezi Šalou a Galantou by se mohla na první pohled zdát poměrně nudnou destinaci bez čehokoli zajímavého. Opak je ale pravdou, a to i díky lázeňskému centru Horné Saliby, které leží přesně mezi dvěma zmiňovanými městy. Termální koupaliště s prakticky neomezeným celoročním provozem vás jistě zaujme a budete se sem rádi vracet. Nevěříte? Tak si spolu s námi můžete udělat takovou malou exkurzi po této lokalitě.

Horné Saliby vchod

Venkovní i vnitřní koupání

Moderní termál Horné Saliby nabízí koupání jak ve vnitřních, tak i ve vnějších prostorách. Uvnitř je k dispozici prostorný vyhřívaný bazén a také další menší vířivky. Zapomenout nemůžeme ani na nejrůznější možnosti masáží a wellness aktivit, které se unavenému tělu rozhodně budou hodit. V interiéru se také nachází bar, kde si můžete dát tradiční nápoje včetně čéreš pálenky. Vzhledem i možnostmi vnitřní bazén nezklame. Venku je k dispozici velký tobogán a menší bazény. Naobědvat se můžete v pensionu Komlóš.

Horné Saliby venkovní areál

Variabilní ubytování

Ubytování Horné Saliby nabízí buď v pension Komlóš, anebo lze bydlet ve srubových okálových chatkách. V pensionu se nacházejí dva apartmány se samostatnými vchody. V apartmánu jsou celkem 2 stálá lůžka a stejné množství přistýlek. Jinak není problém využít i dvoulůžkvých nebo třílůžkových pokojů v hlavní budově. Okálové chatky jsou sice namačkány skoro na sobě, i tak ale budete mít dostatek soukromí. Jedná se o ubytování pro 4 osoby. Jsou zde totiž dvě klasické postele a dvě rozkládací křesla. Samozřejmostí je i sociální zařízení a sprchový kout.

Penzion Komlóš

Příznivé ceny ubytování

Pro představu není od věci uvést i ceny ubytování. Za dvoulůžkový pokoj na jednu noc zaplatíte 35,00 €. U trojlůžkového se ceny pohybuje na 45,00 € za 3 osoby a na 40,00 € za dvě osoby. Cena u okálu se pohybuje pro 4 osoby za celou chatu na 7 nocí okolo 200 € v sezoně.

Horné Saliby okál

Horné Saliby okály

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.