svetcestovatele.cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Sháníte levné ubytování v Praze? Máme tip!

Potřebujete se brzy ráno dostat na pražské letiště, takže sháníte levné ubytování na jednu noc? Nebo jste se rozhodli vyrazit do Prahy na několikadenní výlet a dělá se vám mdlo při pohledu na přemrštěné ceny hotelů? Potěšíme vás všechny. Díky našemu tipu zaplatíte za ubytování příjemně nízkou sumu a navíc budete čerpat ze strategické polohy místa!

Několik typů ubytování

Pokud nechcete za ubytování platit moc, vaše kroky by měly směřovat do Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí několik typů ubytování. První a současně nejlevnější variantou je hostel Praha. V nabídce jsou 1, 2 a 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem. To znamená, že 2 sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Cena je více než přívětivá. Za jednu noc v jednolůžkovém pokoji zaplatíte pouze 385 Kč. Ještě výhodnější bude, pokud vyrazíte ve 3 a obsadíte třílůžkový pokoj. Cena je 780 Kč – tedy pouhých 260 Kč na osobu a noc. Cena za ubytování klesá s počtem nocí, které v Rezidenci strávíte.

svetcestovatele.cz_rezidencetopolova_cz_01

Rezidence Topolová nabízí ještě další typy ubytování. Jsou to pokoje typu penzion a hotel. Jestliže toužíte po nejvyšším komfortu a soukromí, doporučujeme ubytování v apartmánech. Mají stylové zařízení a jejich součástí je kuchyňka.

Perfektní poloha

Rezidence Topolová potěší nejen nízkou cenou. Těžit budete z její strategické polohy. V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a pouhých 5 minut chůze je to ke stanici metra Skalka. Snadno se tak dostanete do všech koutů Prahy. Jestliže míříte do Prahy na výlet, podívejte se na tyto tipy na zajímavá místa.

svetcestovatele.cz_rezidencetopolova_cz_02

Kromě krátkodobého nabízí Rezidence ještě dlouhodobé ubytování. Možný je pronájem bytu Praha o velikosti 1+1 či garsoniéry. V jednom bytě mohou současně bydlet 3 osoby, smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *