Hotel Bohemia

Hotel Bohemia: Vyberte si ze spousty pobytových wellness balíčků

Uvažujete o teambuildingu v západních Čechách? Rádi byste si chtěli užít skvělý wellness pobyt? Ať už je vaše odpověď kladná v jakémkoli z těchto dvou případů, rozhodně se vyplatí vsadit na Františkovy Lázně. Toto tradiční krásné lázeňské město bylo založeno již v roce 1973 císařem Františkem I. Léčivé účinky zdejších pramenů jsou ovšem známé už od 15. století! Ubytovat se ve Františkových Lázních můžete přímo v srdci samotného města, konkrétně v hotelu Bohemia. Právě na jím nabízené balíčky se zaměříme v tomto článku. Nejprve ale představíme samotný hotel.

Bydlení přímo v lázeňském parku

Zmiňovaný hotel se řadí mezi špičku v oblasti nabídky wellness pobytů u nás. Situován je v srdci Františkových Lázní, a to přímo v samotném lázeňském parku. K dispozici jsou tady jak klasické pokoje, tak i apartmá s vířivkou. Masáže, wellness, zábaly, koupele, skvělé mořské klima. To je jenom malý výčet všech služeb, jež hotel nabízí. Užijete si tady také vynikajících pokrmů. Zdejší gastronomie je vyhlášená, nalévají se moravská vína.

Hotel Bohemia

Pestrá nabídka pobytových balíčků

Z mnoha nabízených balíčků si vybere opravdu každý. Ostatně přesvědčit se můžete sami na www.hotelbohemia.cz. My vybíráme ty nejoblíbenější.

Detoxikační ozdravný pobyt

Výborná volba především pro lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat nové síly. V rámci tohoto balíčku získáte koupel se solí z Mrtvého moře, uvolňující olejovou masáž a detoxikační zábaly z mořských řas. Balíček vyjde na 9900 korun pro dvě osoby a pojímá také ubytování s polopenzí.

Doteky orientu

Tento pozoruhodný balíček zahrnuje 3× ubytování včetně polopenze. Mimo jiné si budete moci užít třeba regenerační masáže celého vašeho těla prostřednictvím horkého kokosového oleje a jednoho zábalu z himálajských bylin. Cena za 2 osoby činí 7990 korun.

Beauty

Naším třetím tipem je balíček určený především ženám. Už označení Beauty jasně hovoří o tom, že jde o služby spojené s kosmetikou. Jedná se především o jílový zábal, exklusivní masku Tian De Pro Comfort nebo anticelulitidní masáž nohou. Cena za dvě osoby včetně ubytování se snídaní vyjde na 5 990 korun.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *