Hotel Buly Písek

Hotel Buly: Užívejte si sportu i turistiky v Písku a okolí

Historické město Písek založené již v roce 1254 u řeky Otavy slavným českým králem Přemyslem Otakarem II. má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. Pokud míříte do Jihočeského kraje, stoprocentně byste jej neměli minout. Pokud se ubytujete přímo v jeho srdci, určitě budete mít o zábavu postaráno. Stačí najít jen ten správný hotel. Skvělé ubytování Písek nabízí v hotelu Buly, který se nachází přímo u jeho historického centra nedaleko známého Kamenného mostu. Podívejme se tedy na přednosti hotelu a na možnosti trávení volného času v Písku.

Hotel Buly Písek interiér

Pohodové ubytování v srdci Písku

Zvolíte-li zmiňovaný hotel Písek, budete mít jistotu čistého a útulného prostředí v některé z 1 až 4 lůžkových pokojů. Všechny jsou vybaveny vlastní sprchou a sociálním zařízením. V pokojích jsou také televizory. Budete-li chtít, můžete se připojit k internetu prostřednictvím bezplatné WiFi. Celková kapacita hotelu činí 170 míst. Stravování je zajištěno ve 150 metrů vzdálené restauraci Na Ostrově. Vydat se na oběd lze i do stylové Kozlovny.

Maximální sportovní vyžití

Hotel je typický i tím, že zde budete mít skvělé sportovní vyžití. Mimo procházek do centra města můžete využít také hokejové haly hned v sousedství. I proto příznačný název Buly. K dispozici jsou také tenisové kurty, a to jak vnější, tak i vnitřní v hale. Plavecký a fotbalový stadion jsou vzdáleny pouhých 200 metrů. Vyrazte určitě i do fitness studia a 100 metrů vzdáleného sportovního centra. Milovníci golfu mohou nasednout do auta a vyrazit do golfového resortu v Kestřanech, jež leží 8 km od hotelu.

Hotel Buly Písek

Několik tipů na výlet

Zmiňovaný hotel v Písku má vynikající polohu i jako výchozí místo pro výlety do okolí. Podívejte se třeba do nedaleké Sudoměře na mohylu Jana Žižky nebo na hrad Zvíkov nacházející se na soutoku Vltavy a Otavy. Milovníci Švejka jistě neminou ani slavnou Putim, v níž se odehrávala skvělá scéna z této knihy.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *