Cukrárna

Jak naplnit volný čas s dětmi? Navštivte zábavní park Fábula

Děti jsou radost, ale mnohdy i starost. Věnovat se jim takřka 24 hodin denně je nad lidské síly a především v domácnosti dokážou natropit nemalé škody. I z těchto důvodů se vyplatí vyrazit s nimi za dobrodružstvím. Ne, nikde není psané, že byste museli přežívat dlouhou dobu ve volné divoké přírodě, i když to může být také vynikajícím zážitkem. Optimální volbou je zábavní park, který je dostupný za každého počasí. Ostatně hlavně teď v zimě venku zrovna teplo a příjemně není. Že nevíte, kam vyrazit? Pak jste na správné adrese.

Zábavní park Fábula

Takřka nekonečné vyžití

Naším tipem je zábavní park Fábula nacházející se v Kamenici nad Lipou. Právě tady se děti budou cítit jako doma, možná dokonce ještě lépe. Vždyť už na začátku návštěvy se setkají se zábavnou hrou mající název Putování za pokladem. Vybaveni budou kartičkou, na jejímž základě postupně splní jednotlivé úkoly. Čekají je přitom tajná sklepení, klikaté uličky či prohlídka hradu. Odvážná dítka se vydají i do jeskyně anebo mučírny, či dokonce horoucího pekla! K dispozici jim budou i tradiční pohádkové kostýmy, jež si lze vypůjčit.

Zábavní park Fábula

Poutavé novinky pro rok 2018

V příštím roce, který je už za rohem, se můžete těšit i na některé nové atrakce. Velmi lákavá je úniková hra označená jako Útěk ze žaláře. Cela v budově z padesátých let je opravdu autentická a vy budete mít jenom 30 minut na to, abyste vymysleli, jak z ní lze uniknout ven na svobodu. Nakonec se vyfotíte ve vězeňském tričku s hodnotou času, který jste k úprku potřebovali. Úplnou novinkou je speciální interaktivně pojatá výstava panenek. Každá z nich má své jméno a patří k ní i její vlastní příběh. Zábavný kvíz dětem o panenkách ale prozradí ještě mnohem více informací. Už víte, kam s dětmi. Chcete si užívat i vy? Dospělí se jistě pobaví v retrokině. Vrátí se do dětství a oživí si promítání pohádek na diapozitivech.

Program na celý den

Podívat se v zábavním parku můžete také na některé divadelní představení. Ta se konají v průběhu celého dne. Máte rádi maňásky? Pak si s dětmi zahrajte maňáskové divadlo. Zapomenout nelze ani na přírodní bludiště a šifrované úkoly. V parku je také spousta šifrovaček. Dětem se bezesporu zalíbí i malý zvěřinec nebo pohádkový betlém. A co třeba poškádlit vaše chuťové buňky v pohádkové cukrárně?

Divadlo

Optimální místo pro školní výlet

Ke konci roku každý třídní učitel promýšlí, kam by třída mohla vyrazit na školní výlet. Naším tipem je právě zábavní park Fábula. Na školní výlety jsou v parku v každém případě vybavení. Mají přichystaný interaktivní program určený na míru právě dětem daného věku. Ten mnohdy zaujme i samotné pedagogy. Vhodný je svým zaměřením především pro kolektivy mateřských škol a děti z prvního stupně základních škol. Nudit se tady nikdo nebude!

Pohádkové bludiště

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *