Vietnam

Jak získat víza do Vietnamu: Cesta k nim nemusí být složitá

Rádi byste vyrazili do Vietnamu? Proč ne? Tato země láká třeba krásnou přírodou a mnoha zajímavostmi. Jmenovat bychom mohli například honosným zlatým mostem, který podpírají dvě obří ruce. Procházet se budete ve výšce 1400 metrů nad mořem. Velmi oblíbené je v této zemi také muzeum kávy ve městě Buôn Ma Thuột. Můžete tady jak ochutnávat, tak i degustovat. Zapomenout nelze ani na Perfume Pagodu a jiné zajímavosti v této tradiční asijské zemi. Než se sem ale vydáte, musíte mít vyřízená vietnamská víza. Jak na to?

Překontrolujte si platnost pasu a vyrazte do Vietnamu letecky

V první řadě si pečlivě překontrolujte platnost vašeho cestovního pasu. Ten musí být platný minimálně 6 měsíců od dne, kdy vstoupíte na půdu Vietnamu. Určitě si dejte pozor, aby obsahoval volné stránky. Právě sem se nalepí vízum. Mějte pas po ruce, protože k žádosti si budete muset připravit i jeho číslo. Není od věci mít po ruce větší množství pasů a zařizovat víza více lidem. Dostanete tak poměrně solidní slevu. Vietnamská víza vyřízená online lze využít jen tehdy, když do Vietnamu přiletíte letadlem. Stejně tak je možné přiletět do Danangu, Cam Ranh nebo Hanoje či Saigonu. I tady vám nalepí do pasu předem schválené vízum.

Vietnam

Kde a jak požádat o vízum?

Vše se řeší online. Nejprve vyplníte žádost a následně si službu zaplatíte. Poté obdržíte do 24 či 48 hodin takzvaný approval letter. Právě na jeho základě vám pak bude do pasu nalepeno vietnamské vízum. Oním approval letterem se budete poté prokazovat.

Vietnam

Na jakou firmu se obrátit?

Požádat lze o vízum třeba na Vietnam-visa.com. Komunikace s tímto portálem je rychlá a bezproblémová. Platit můžete hned několika metodami. Určitě se ale vyplatí navštívit web vietnamisa.cz, kde nabízí mimo jiné také poradenské služby v češtině. Právě tady se dozvíte spousty podrobnějších informací týkajících se vyřízení víz do Vietnamu.

Vietnam

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *