Nudistická pláž

Jaké nejznámější nudistické kempy Chorvatsko nabízí

Milujete skvělé koupání v Chorvatsku a nepotřebujete k němu plavky? Pokud ano, vyplatí se navštívit některou z nudistických pláží, které se zde nacházejí. Je jich poměrně hodně, nicméně ne každé vám mohou vyhovovat. My se pokusíme o přehled, který vás bude dokonale informovat o tom, které nudistické pláže stojí za to.

Autokempy Ladin Gaj a Kanegra

Zajímavou volbou je kemp Ladn Gaj, který je nudistický pouze částečně. Rozkládá se na celkových 120 hektarech. Leží jižním směrem od Umagu. Míst pro nudisty je zde celkem 330. Využít mohou ubytovaní hosté restaurace, taverny a také denní baru či dvou supermarketů. Samozřejmostí je také komplexně vybavená půjčovna sportovní výbavy. Výbornou volbou je nudistický kemp Kanegra nacházející se přímo v borovicovém háji. Celková kapacita kempu činí 400 osob a pláž je zpoplatněná. Samozřejmostí je i veškerá sportovní výbava.

Autokemp Ulika v Poreči

V Červaru-Poreči se nachází nudistický autokemp Ulika. Jedná se prakticky o nedílnou součást celé aglomerace okolo Poreče. S kapacitou až 3000 lidí jde o jeden z největších autokempů svého druhu. Rozkládá se na ploše 25 hektarů. Ubytovat se zde můžete jako ve stanech, tak i v nabízených pavilonech a apartmánech. Výborné jsou u precizně vybavené karavany. Zhruba 3 kilometry jižně se od tohoto kempu nachází laguna s nudistickou pláží.

Nudistická pláž Laterna – Solaris

Přibližně 12 kilometrů od Poreče na známém poloostrově Laterna leží známá nudistická oblast. Kapacita kempu je stanovena na 40 hektarů. Ubytovat se zde může až 4000 lidí. Součástí celého komplexu je i restaurace a využít mohou hosté mimo jiné grilování na pláži, supermarketů anebo pošty. K dispozici je i kompletní vybavení včetně kurtu na plážový volejbal a hřiště n minigolf.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *