Jelení lávka, Mamutí fotopoint nebo Velká lanová pyramida – to je jen malý výčet nových lákadel Ostravy

Nápadů na aktivní a kreativní trávení volného času není nikdy dost. Tak proč tentokrát nevyrazit do Ostravy,m kde toho na vás čeká opravdu hodně? Tentokrát máme na mysli Unikátní zábavní park Skalka Ostrava, který se v loňském roce dostal mezi 10 nejlépe hodnocených zábavních rodinných parků v ČR.

A na co se můžete těšit? Především na to, že díky díky rozsáhlé investici značně rozšiřuje svou už tak bohatou nabídku atrakcí a aktivit pro letní sezónu 2022. A nudit se v něm rozhodně nebudete!

Co byste měli vědět před návštěvou

Na více jak 9 hektarech je aktuálně připraveno až 40 atrakcí a pravidelný měsíční program. Mezi nejvýznamnější atrakce patří vybudování Stezky indiánů ve výšce. „Jde o 13 metrů vysokou lanovou atrakci plnou překážek a úkolů. Obsahuje 3 tobogány a 17 domečků, z nichž každý má svůj vlastní příběh, od u vodopádu sedícího buvola až po antilopí horu,“ upřesňuje ředitelka areálu Barbora Kalíšková.

Foto: Protext

Velmi oblíbeným místem je také zoopark, který získal novou pozorovací Jelení lávku – opět ve výškách. A mezi oblíbené artefakty, k nimž rádi zamíří děti i dospělí, bude bezesporu patřit také obrovská kostra mamuta.

Řada zajímavých atrakcí

A na co se ještě můžete těšit? K dispozici vám bude například Stezka indiánů, Jelení lávka, Mamutí fotopoint, Velká lanová pyramida, Skluzavky, Malá lanová pyramida, Zipline, Vzduchové trampolíny, Paleontologické naleziště, Pirátská loď, Aqua Zorbing, Lodičky, Hladomorna, Vodní mlýnky, Kolotoč hrnky, Rýžování zlata, Workout, Houpačky, Virtuální realita, HOP aréna, Skákací hrady, Kolotoč manéžka, Autodrom, Dragon, Minigolf, 2x tubingová dráha, Minizoo, Bludiště Skaláčkova jeskyně, Stříbrná věž, Dětské hřiště, Brouzdaliště, Bungee trampolíny, Malý lanový park a také velmi oblíbená Dětská lezecká stěna.

Unikátní zábavní park Skalka Ostrava najdete na adrese Vřesina 907, 742 85 Vřesina.

Náhledové foto: Protext

Zdroj: Unikátní zábavní park Skalka Ostrava přichystal novou sezónu ve velkém stylu | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.