Kam do lázní? Nejlépe tam, kde se letos hodně modernizovalo

Pokud byste si rádi na vlastní kůži užili pořádnou dovolenou, pak byste určitě neměli zapomínat ani na její wellness složku. Je ovšem důležité najít resort, který jde s dobou a návštěvníci se tak mohou těšit na celou řadu novinek.

Skvělým příkladem je například Spa Resort Libverda. V červnu se tak pro návštěvníky otevře nový bazén s dalšími ozdravnými a relaxačními prvky. A to rozhodně není vše. Modernizovaných prostor se dočkají i další prvky, například koupele. A rekonstrukce proběhne také na střeše a fasádě.

Užijte si něco, co dosud nebylo možné

Úplnou novinkou pak jsou ve Spa Resort Libverda speciální suché masážní vany s vyhřívaným vodním lůžkem. Skutečně tedy je na co se těšit. A proč takové změny? Historie lázeňství je v Česku bohatá a zákazníci jsou dlouhodobě zvyklí na tu nejkvalitnější péči.

I proto je pro lázeňské resorty nutné neustále vylepšovat své služby a modernizovat prostory. Novým tahákem Spa Resortu Libverda tak rozhodně nejsou jen nové vany, ale i luxusní rehabilitační nerezový bazén o velikosti 12×4 m. V prostorách bazénu budou moci návštěvníci využít i další ozdravné a wellness prvky.

Na co se můžete těšit

Proč si tedy při lázeňském pobytu nedopřát doslova vše, co můžete? K dispozici vám bude například oblíbený Kneippův chodník, sauna, pára a relaxační zóna. Prostranství bazénu je obklopeno luxusními prvky náležejícími k historii lázní. A aby toho nebylo málo, tak uklidňující atmosféru dokonají mramorové sochy, empírové sloupy a nebe plné hvězd.

 

Foto: Protext

„Rekonstrukce byla velmi náročná a jsme rádi, že se již chýlí ke svému konci. Původním záměrem byla rekonstrukce pouze bazénu a jeho zvětšení z původních 8×4 m, ale jak to bývá, zjistili jsme další technické závady, které bylo nutné v historické budově opravit, tak šla rekonstrukce dál a zabrala bezmála dva roky. Ve finále z budovy zbylo jen obvodové zdivo a veškerý interiér je zbrusu nový,“ uvádí Eva Plášilová, obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Lázně Libverda.

Vydejte se za uklidněním třeba i ven

Ke zpříjemnění a zkvalitnění péče dále přispěje rekonstrukce horního patra. Tady najdete prakticky navržené uhličité koupele, přísadové a rašelinové koupele a parafínové zábaly. K dispozici jsou i speciální suché masážní vany, stejně klasické masáže.

A pozadu nezůstane ani venkovní vzhled lázní. Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. A jejich historie se začala psát již na konci 14. století. V této době totiž získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu. Ovšem návštěvníky láká i klidné prostředí a blízkosti přírody. A to všechno si zde můžete užít i vy.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/liberecky-kraj/jizerske-hory/lazne-libverda?gclid=EAIaIQobChMIzf-yp9CL-AIVZLR3Ch27Og58EAAYASAAEgI1F_D_BwE, Dopřejte si péči v modernizovaném Spa Resortu Libverda | Protext – PR služby ČTK

Náhledové foto: Protext

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.