Svatební cesta

Kam na skvělou svatební cestu? Máme 3 tipy

Plánujete svatbu? Tak to jste stoprocentně uvažovali také o tom, kam vyrazíte na svatební cestu. Lokalit je samozřejmě obrovské množství a každý člověk preferuje něco odlišného. Někdo by raději do horských oblastí a jiný člověk si spíše libuje v tropických rájích. Jsou lidé, jež míří jak za svatební cestou, tak i za předchozím obřadem do Spojených států amerických. Fantazii se zkrátka meze nekladou. My se na některé lokality zaměříme poněkud podrobněji a nabídneme od každého trochu.

Vůně asijské exotiky na Bali

Jestliže vás lákají dálky, a to konkrétně ty, jež se nacházejí na dalekém východě, vsaďte na Bali. Tento stát ležící v Indonésii dokáže nabídnout úplně všechno, co si člověk představuje u přímořské země s nádhernými plážemi. Láká především Mauritius. Právě tady se nachází spousta zajímavých resortů, v nichž není problém strávit i několik dní v úplném soukromí. Svědky vašeho štěstí budou pouze krásné rostliny a mořští živočichové, jež si můžete prohlédnout třeba při šnorchlování.

Wellness zregeneruje vaše tělo

Hodně oblíbené jsou mimo jiné také wellness pobyty. Užívat si příjemných procedur se svou láskou se rozhodně vyplatí. Naším tipem je Resort Valachy nacházející se na Moravě ve Velkých Karlovicích. Wellness hotel Lanterna se svým centrem se o vás dokonale postará. Užijete si jak vířivek, tak i saun a velkého bazénu.

I zima dokáže být kouzelná

Že je svatební cesta pouze letní záležitostí? Nemusí být! Vždyť spousta lidí miluje zasněžené vrcholky hor a precizně upravené sjezdovky. Užívat si jich můžete v podstatě kdekoliv. Pokud máte rádi našeho hory, pak můžeme doporučit asi nejznámější středisko, jímž je bezesporu Špindlerův Mlýn. Naším tipem jsou ubytovací resorty nacházející se na Labské, tedy oblasti hráze Labské přehrady. Právě tady můžete bydlet za výhodnou cenu a vyrážet do Svatého Petra či na Medvědín.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *