Pension Pochop

Zažijte podzimní pohodu na Benecku

Uvažujete aktuálně o nějakém tom podzimním pobytu v přírodě? Pokud ano, zajímavou volbou je bezesporu Benecko. Oblast Krkonoš a Podkrkonoší má stoprocentně co nabídnout. K dispozici je zde spousta cyklostezek, turisticky značených tras pro pěší a také mnohé atrakce pro nejmenší. My se ale konkrétně zaměříme na levné ubytování. Benecko jej rozhodně dokáže nabídnout, a to ve stylové podobě. Důkazem budiž Pension Pochop nabízející pohodové ubytování v rodinném prostředí.

Benecko

Stylový pension v srdci Benecka

Tento rodinný pension je situován do nejvyšší části Benecka. Ta je mnohdy označována jako Vzdušné lázně Krkonoš. Konkrétně byl postaven v nadmořské výšce 930 m n. m. Nabídne tak nádherné výhledy na okolní krkonošské velikány. Dívat se můžete bez problémů přímo z okna pokoje. V pensionu je celkem 24 lůžek, jež jsou umístěná ve dvou čtyřlůžkových a třílůžkových pokojích. Zvolit můžete i čtyři dvoulůžkové pokoje. Sociální zařízení je součástí skoro všech pokojů. Jen jeden třílůžkový a čtyřlůžkový mají společné. Součástí pensionu je i společenská místnost s jídelnou, v níž je 27 míst k sezení.

Užívejte si nabízených služeb

Mimo elegantní a levné ubytování dokáže pension nabídnout i stravování, a to po domluvě při minimální počtu 10 ubytovaných osob. Jinak mohou hosté využívat i plně vybavenou kuchyňku přímo v objektu. Dokonalý komfort zajistí i další vybavení, mezi které patří například dětský koutek se spoustou hraček, bazén, venkovní posezení u ohně anebo kompletní pokrytí areálu wi-fi připojením k internetu. Vydat se budete moci i do posilovny a sauny.

Pension Pochop

Poznejte Krkonoše a okolí

Poloha pensionu je optimální, jelikož se jedná o skvělý výchozí bod pro mnohé trasy. Vydat se budete moci třeba na místní rozhlednu Žalý a podívat se na okolní vrcholy Krkonoš. Pokud rádi jezdíte na kolečkových bruslích, k dispozici je speciální trasa na Rovinkách o délce 2,5 km. Moc hezký je i výlet do ekofarmy na Janovu horu. Mezi oblíbené aktivity se řadí také houbaření. Na podzim je tady doslova houbový ráj.

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *