Pension Pochop

Zažijte podzimní pohodu na Benecku

Uvažujete aktuálně o nějakém tom podzimním pobytu v přírodě? Pokud ano, zajímavou volbou je bezesporu Benecko. Oblast Krkonoš a Podkrkonoší má stoprocentně co nabídnout. K dispozici je zde spousta cyklostezek, turisticky značených tras pro pěší a také mnohé atrakce pro nejmenší. My se ale konkrétně zaměříme na levné ubytování. Benecko jej rozhodně dokáže nabídnout, a to ve stylové podobě. Důkazem budiž Pension Pochop nabízející pohodové ubytování v rodinném prostředí.

Benecko

Stylový pension v srdci Benecka

Tento rodinný pension je situován do nejvyšší části Benecka. Ta je mnohdy označována jako Vzdušné lázně Krkonoš. Konkrétně byl postaven v nadmořské výšce 930 m n. m. Nabídne tak nádherné výhledy na okolní krkonošské velikány. Dívat se můžete bez problémů přímo z okna pokoje. V pensionu je celkem 24 lůžek, jež jsou umístěná ve dvou čtyřlůžkových a třílůžkových pokojích. Zvolit můžete i čtyři dvoulůžkové pokoje. Sociální zařízení je součástí skoro všech pokojů. Jen jeden třílůžkový a čtyřlůžkový mají společné. Součástí pensionu je i společenská místnost s jídelnou, v níž je 27 míst k sezení.

Užívejte si nabízených služeb

Mimo elegantní a levné ubytování dokáže pension nabídnout i stravování, a to po domluvě při minimální počtu 10 ubytovaných osob. Jinak mohou hosté využívat i plně vybavenou kuchyňku přímo v objektu. Dokonalý komfort zajistí i další vybavení, mezi které patří například dětský koutek se spoustou hraček, bazén, venkovní posezení u ohně anebo kompletní pokrytí areálu wi-fi připojením k internetu. Vydat se budete moci i do posilovny a sauny.

Pension Pochop

Poznejte Krkonoše a okolí

Poloha pensionu je optimální, jelikož se jedná o skvělý výchozí bod pro mnohé trasy. Vydat se budete moci třeba na místní rozhlednu Žalý a podívat se na okolní vrcholy Krkonoš. Pokud rádi jezdíte na kolečkových bruslích, k dispozici je speciální trasa na Rovinkách o délce 2,5 km. Moc hezký je i výlet do ekofarmy na Janovu horu. Mezi oblíbené aktivity se řadí také houbaření. Na podzim je tady doslova houbový ráj.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *