Kam za odpočinkem na Moravě

Wellness

Chcete si odpočinout, dopřát chvilku klidu, dobře se najíst a prožít i nějaké to dobrodružství? Pak se určitě nechte inspirovat třemi tipy na místa, kde si tohle všechno určitě dopřejete ať už s dětmi, ve dvou nebo s kamarády.

Saunový ráj ve dvou

Uprostřed zeleně na břehu Brněnské přehrady, několik kilometrů od centra moravské metropole se nachází wellness areál Infinity Maximus Brno. Těžko byste u nás hledali lepší saunový svět než je právě tento. Infinity Maximus je unikátní z mnoha důvodů. Ihned po ubytování dostanete župan, pantofle, popadnete plavky a celý den odpočíváte. Vyzkoušet můžete 12 saun např. medovou, bylinkovou, solnou, parní a další.  Saunový svět nabízí vnitřní i venkovní část, také termální bazén, vířivky, masáže, koupele a další procedury. V příjemně teplé vodě si pak můžete dopřát sklenku vína či míchaný drink.  Nakonec si určitě nenechte ujít některý z voňavých saunových ceremoniálů od mistrů svého oboru.

Sauna

Relax s kamarády

Ničím nerušený odpočinek si užijete ve Ville Memories v Hostýnských vrších na Moravě. Jedná se o malý hotýlek, který nabízí rodinnou atmosféru, gastronomické zážitky, wellness a stylové ubytování.  Pokud máte v plánu jen relaxovat, popíjet kávu nebo se nechat krášlit, není to žádný problém. Pobyt si ale můžete zpestřit i piknikem, projížďkou na kole nebo lekcí golfu. Dostane se vám skvělé péče a splní se vám každé přání. Ostatně tento malý hotel se pyšní oceněním nejlepší butikový hotel v kategorii Family v Evropě.

Pohoda s celou rodinou

Na úpatí Králického Sněžníku v malé horské vesničce na Dolní Moravě na vás čeká spousta značených turistických trasy pro cyklisty i pěší, Stezka v oblacích, bobová dráha nebo obří houpačka. Pro děti jsou tu připraveny animační programy, kdy se děti naučí vyrobit si parfém, bylinkovou limonádu nebo budou hledat poklady v mramorovém lomu. Dospělí se zase mohou těšit na bazén, saunový svět, masáže a další procedury jako např. Mateřídouškovou koupel nebo Čokoládové pokušení a to vše ve Wellness Hotelu Vista.

Wellness

 

Studentka logopedie se zájmem nejen o řeč, ale i o cestování, čtení knih a další. Snad texty nikoho neurazí a budou se líbit.