Pobyt Luhačovice

Kde nejlépe strávit letošní léto?

Léto je v plném proudu, teploty šplhají nad třicet stupňů a takové počasí přímo vybízí k odpočinku u vody nebo v lese. Veřejná koupaliště praskají ve švech a tisíce lidí míří k moři. Napadlo vás však odpočinout si od horka například v lázních? A proč ne? Lázně Luhačovice pro vás mají bohatý letní program, ve kterém si každý jistě najde to své.

Pobyt Luhačovice

CO SE NABÍZÍ?

Čekají vás osvěžující letní drinky a limonády na terase, snídaně s krásným výhledem do Jurkovičovy aleje, odpolední polévka v příjemném prostředí baru a každý večer od 1. července do 30. srpna večerní grilování na terase, které vám zpříjemní živá hudba. Skvěle se odreagujete při procházce Zahradou 6 smyslů nebo při meditacích v hudebním altánu. K pobytu v lázních neodmyslitelně patří procedury jako jsou například masáže, proto vás dozajista potěší zcela nová nabídka letních masáží od proškolených wellness terapeutů. Odpočívat a relaxovat však můžete též na nově zastřešené venkovní wellness terase. Pro ty, kteří raději tráví čas aktivním odpočinkem nebo chtějí svůj program ozvláštnit, je v nabídce hra petanque a zahrát si můžete také badminton v hotelové zahradě. Další možnosti sportovního vyžití nabízí areál LuhaPark, kde můžete najít minigolfové hřiště, tenisové kurty nebo multifunkční hřiště. A konečně, milovníky cyklistiky jistě potěší více než 110 km cyklotras v okolí Luhačovic.

POBYT JAKO DÁREK

Do lázní nemusíte jet jen vy. Poukazy na wellness pobyty v lázních jsou skvělým dárkem pro všechny vaše blízké – rodiče, tetu i strýce, babičku nebo dědečka. Nadělit sis jej můžete třeba i k výročí nebo narozeninám. Zkrátka – fantazii se meze nekladou a příjemný odpočinek v podobě návštěvy lázní ocení úplně každý. Poukazy je možné vyřídit telefonicky přes internet či přímo na recepci v hotelu.

Pobyt Luhačovice

KRÁSY LUHAČOVIC

Pobyt v lázních není jen o relaxačních a ozdravných procedurách – je o celkovém odpočinku těla i mysli od každodenních starostí a stresu. Lázně Luhačovice nabízí překrásnou architekturu, příjemné prostředí jako stvořené k procházkám, léčivé prameny, z nichž nejznámější je Vincentka, a také nádhernou přírodu. Pokud jste ještě nenavštívili lázně, právě teď je k tomu ideální příležitost. Neváhejte a přijeďte si odpočinout a načerpat energii.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *