Ubytování České Budějovice

Poznávání jižních Čech: Zařiďte si stylové ubytování v Českých Budějovicích

Jihočeský kraj nabízí spousty krásných lokalit, které stoprocentně stojí zato navštívit. Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou anebo Třeboň či mnohá zákoutí Šumavy lákají každým rokem tisíce turistů. Jestliže se rozhodnete pro pobyt v této oblasti i vy, budete řešit především ubytování. Právě proto vám dáme zajímavý tip. Bydlet můžete přímo v samotné jihočeské metropoli, a to v apartmánech Zadní Mlýn, jež si představíme v následujících řádcích.

Ubytování České Budějovice

Bydlení v centru Českých Budějovic

Ubytování České Budějovice v apartmánech je situováno sice do srdce města, nicméně leží v romantickém a poklidném zákoutí. Vybírat si jako hosté budete moci ze stylových jedno až čtyřlůžkových pokojů. Jejich součástí jsou jak sociální zařízení, tak i lednice anebo televizor. Samozřejmostí je i hlídané parkoviště, jež budete mít k dispozici. Nachází se pouhých 150 metrů od budovy.

Romantické procházky Českými Budějovicemi

Jelikož jsou apartmány České Budějovice situovány přímo ke břehu Vltavy, můžete vyrazit hledat její soutok s Malší. Zase taková práce to nebude, jelikož jej najdete pouhých 500 metrů od ubytování. Určitě se vyplatí i návštěva kulturních akcí, kterých se v sezoně pořádá velké množství. Jen namátkou jmenujme například výstavu archeologických nálezů, jež se koná v radniční výstavní síni. Zajímavé jsou i akce Jihočeského divadla, které lze samozřejmě navštívit.

Ubytování České Budějovice

Vyjdete se za historií i do přírody

Budete-li mít ubytování v Českých Budějovicích zajištěno, vyrazte na výlet. Doporučit bychom mohli mimo již zmiňovaných lokalit v úvodu třeba bývalé lázně v Dobré Vodě, moc hezký je zdejší kostel Bolestné Panny Marie postavený dle plánu K. I. Dientzenhofera. Zajímavá je i pevnost Cuknštejn nad řekou Stropnicí anebo se vydejte třeba k nádrži Lipno. Fantazii se meze nekladou a možností je hodně.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *