Kde si zaručeně užijete zimní lyžování s celou rodinou?

Lyžování 2

Přesně v tuto chvíli začíná oblíbená sezóna pro všechny milovníky zimních radovánek. Lyžařská střediska otevírají, takže přichází čas na užitou dovolenou s rodinou. Kam se v Liberci a blízkém okolí musíte podívat?

Poznejte severní Čechy

Lákají vás zasněžené hory, nekonečné výhledy, lyžování, běžkování, ale i celá řada poznávacích aktivit ve městě? V tom případě se spolehněte na ubytování v Liberci. Právě sever naší malé země vám v tomto období nabídne ohromnou porci zábavy. Co si nesmíte nechat ujít?

Zimní pobyt se samozřejmě neobejde bez lyžování. V tomto ohledu vás rozhodně potěší ski areál na Ještědu. Ten patří k nejmodernějším střediskům v naší zemi, přičemž nabízí bezpočet lehkých / středně těžkých / těžkých sjezdovek pro malé i velké.

Dovolená v Liberci však není jen o nekonečném sjíždění sjezdovek. Hodně láká právě krajské město Liberec, v němž si na to své přijde každý člen rodiny.

Aktivní i pasivní odpočinek

Hledáte zábavu pro sebe i své děti? Pak si nenechte ujít slavný aquapark Babylon, v němž se všichni pořádně vyřádíte ve vodě.

O něco klidnější relax si užijete v případě, kdy navštívíte liberecké vědecko-populární centrum. Zapomeňte na jakési nudné muzeum. V tomto zábavném centru si budete moci vyzkoušet desítky a desítky jedinečných interaktivních atrakcí, které vás opravdu nadchnou. Stačí se podívat na fotografie na internetu a ihned budete mít jasno.

Láká vás zimní pobyt v Liberci? Pak si najděte pohodlné ubytování na Hotel.cz. Na těchto stránkách ihned najdete ideální pokoje pro celou rodinu, a to za velmi nízké ceny. Samotná registrace proběhne na základě kliknutí myši a obdržení e-mailu s platebními informacemi. Poté pošlete peníze, zabalíte si věci a vyrazíte na krásnou zimní dovolenou.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.