Legoland

Legoland Günzburg a Playmobil Fun Park lákají nejen děti

Máte děti a přemýšlíte, jak byste si spolu s nimi zkrátili čas, respektive, kde by se vyplatilo vyrazit za zábavou. Pak jste na správném místě. Pokusíme se vám nabídnout dva zajímavé tipy. Oba dva se nacházejí v Německu a vsázejí zejména na hravost a zvídavost malých dětí. I my dospělí ale nepřijdeme zkrátka, jelikož za nás nic podobného nebylo a s největší pravděpodobností budeme s otevřenou pusou žasnout…

Svět stavebnice Legoland

Legoland v Německu leží v blízkosti města Günzburg. Jedná se o místo, kde jsou soustředěny snad skoro všechny kostičky světoznámé stavebnice, kterou milují spousty dětí po celém světě. Sami budete žasnout, co všechno je možné z Lega vůbec postavit. Celý areál je obrovsky rozlehlý. Udává se, že jeho plocha odpovídá celkem 26 fotbalovým hřištím. Děti se mohou nejen kochat a stavět, ale odnesou si domů ještě zbrusu novou kostičku své oblíbené stavebnice.

I jiné atrakce

V Legolandu si ale můžete najít i některé další atrakce, které vás prostě a jednoduše budou bavit. Oblíbená je zejména velká vyhlídková věž. Vydat se můžete ale i do pirátské lodi anebo na plavbu po dinosvětě. Výbornou volbou je i zhlédnutí slavných scén ze Star Wars anebo prohlídka staveb v Minilandu. Těšit se můžete i na 4D filmy a spousty dalších atrakcí.

Playmobil Fun Park

Poměrně zajímavý rodinný pak představuje i Playmobil Fun Park Norimberk. Konkrétně tento park leží jen kousek od malého bavorského města Zirndorf. Celému areálu vévodí slavné postavičky z dílny společnosti Playmobil a jde o jedno obrovské hřiště. Součástí celého areálu jsou velké vodní plochy s loďkami, westernové město anebo celkem 17 metrů dlouhá pirátská bárka. Ať už vyrazíte do kteréhokoli kouta tohoto zábavního centra, budete se stoprocentně bavit. O zábavu dětí nebudete muset mít také žádnou starost.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *