Let balónem

Let balónem: Poznávejte krajinu z ptačí perspektivy

Milujete poznávání českých luhů a hájů, ale máte pocit, že jste již všechno viděli? Možná jde jen o zdání a je třeba poněkud změnit perspektivu. Zkuste třeba tu ptačí! Že máte strach ze seskoku padákem anebo klasického letadla? Užijte si nerušeně pohledy v klidu a bez jakýchkoli starostí. Stačí si jen nasednout do koše horkovzdušného balónu a nechat se unášet vzduchem směrem nahoru a následně po okolí. Stále máte strach? Nemusíte, přesvědčíme vás o tom, že se budete náramně bavit.

Let balónem

V koši balónu se budete cítit pohodlně

Obáváte se v koši horkovzdušného balónu zimy a obrovských větrných poryvů? Zapomeňte na to. Klidně na sobě můžete mít standardní oblečení a bude vám maximálně komfortně. Dobu letu samozřejmě přizpůsobíte konkrétnímu počasí a denní době. Standardně se létá pouze ráno a večer. V létě  si většinou přivstanete, nicméně třeba na jaře se už starty letů hodně přibližují polednímu času.

Jaké budou výška a délka letu?

O tom, že nejkrásnější scenérie uvidíte z koše balónu, nemusíte vůbec pochybovat. Zažijte romantický let balónem ve výšce 500 až 700 m nad zemským povrchem. Samozřejmostí bude i zkušený pilot a spousty dobře mířených rad. Užívat si nádherných pohledů z výšky lze zhruba 60 minut. Vzít s sebou můžete klidně i děti, mají-li více než 8 let.

Let balónem

Počasí nemusí vyjít vždy

Počítejte i s tím, že ne pokaždé bude obloha krásně modrá anebo s minimem mráčků. Ve špatném počasí se zkrátka létat nedá a instruktoři vás nahoru stejně nepustí. Zdraví je přece na prvním místě. Čekání se ale vyplatí, jelikož další pokus bude ten pravý. Ostatně i adrenalinový seskok padákem a jiné aktivity se konají pouze tehdy, když je venku hezky. Jen v tomto počasí pořídíte i krásné video nebo fotografie, se kterými budete na tento zážitek dlouho vzpomínat. Že nevíte, kde si let balónem nebo jiné zážitkové aktivity vybírat? Podívejte se na www.leteckezazitky.cz a určitě si něco vyberete.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *