Hotel Absolutum

Absolutum Boutique Hotel: Užijte si wellness v srdci Prahy

Luxusní ubytování v centru Praze za rozumnou cenu se shání poměrně složitě. Buď mají hotely dlouhodobě naplněnou kapacitu, anebo často za moc nestojí. Reklama může být jedna věc a skutečnost druhá. Jestliže se aktuálně potřebujete ubytovat v hlavním městě nedaleko centra, máme pro vás zajímavý tip. Je jím Boutique hotel v Praze, který si v následujících řádcích představíme.

Hotel Absolutum

Optimální výchozí bod

Absolutum Boutique Hotel se nachází v širším centru hlavního města. Na stanice metra Nádraží Holešovice je to pouhých několik kroků. Stejně tak se do srdce Prahy můžete dostat i tramvají, a to během několika málo minut. Bez problémů se také dostanete na městský okruh a na vlakové nádraží v Holešovicích jsou to 3 minuty pěší chůze. Co se týká známých pražských lokalit, pohodlně dosažitelné jsou třeba ZOO Praha, Národní galerie, sportovní areál na Štvanici, Pražský hrad, Planetárium a další lokality.

Hotel Absolutum

Luxusní relax ve wellness centru

Tento wellness hotel v Praze se může pochlubit skvělou relaxační zónou. Její součástí je především stylová rustikální finská sauna vybavená ochlazovacím bazénkem i místnosti pro pohodovou relaxaci. Užívat si můžete některou z pestré nabídky masáží. K dispozici je i několik druhů peelingu. Výborné je i solární studio s kolagenem. Zvolit můžete klidně i privátní koupele. Hydromasáže anebo bylinné koupele budou na vaše tělo působit jako balzám.

Hotel Absolutum

Potřebujete uspořádat konferenci?

Pokud ano, vsaďte na konferenční centrum MAX. Tyto unikátní prostory nabídne hotel v Praze Holešovicích také. Firemní jednání, prezentace nebo výstavy budou v těchto prostorách dostatečně reprezentativní. Nové technologie a služby dokážou uspokojit i velmi náročné klienty. Kapacita této místnosti činí 60 míst. Když navíc vše zkombinujete s obědem či večeří ve zdejší restauraci, hosté se budou cítit skvěle.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *