Hotel Andante

Letní dovolená v Praze: Tip na výhodné ubytování přímo v centru

Hlavní město naší země láká nejen v letním období obrovské množství turistů. Pokud mezi ně patříte také a hodláte navštívit srdce České republiky, pak budete zcela jistě shánět ubytování. V Praze najdete spousty různých hotelů, hostelů, penzionů a jiných ubytovacích kapacit, nicméně rozhodující budou při vaší volbě tři faktory, a to cena, lokalita a maximální pohodlí. Vše v sobě spojuje moderní hotel v centru Prahy, který si v následujících řádcích podrobně představíme.

Praha

Hned u Václavského náměstí

Když se mnohých lidí ptají na Prahu, nejčastěji se jim vybaví Václavské náměstí. Právě ono je situováno do srdce Prahy. Nachází se v Novém Městě, jež nechal vybudovat sám král český a císař římský Karel IV. Ve 14. století. Právě v této lokalitě se hotel Andante nachází. Leží tedy přímo v kulturním, obchodním a historickém centru Prahy. Už při pohledu z okna vás bude těšit pohled na tradiční architektonické prvky místních budov.

Hotel Andante

Velký výběr z komfortních pokojů

Zmiňovaný hotel na Václavském náměstí disponuje celkem 32 pohodlnými a plně vybavenými pokoji. Vybírat si lze jak z jedno či dvoulůžkových pokojů, tak i z prostornějších třílůžkových. Výbornou volbou jsou i rodinná apartmá koncipovaná jaké 2+1 nebo 2+2. Vybrat si lze i pokoje s prostornou terasou. Samozřejmostí je pokrytí celého hotelu Wi-Fi zdarma. Užívat si budete moci rodinné atmosféry i třeba bohatých bufetových snídaní.

Hotel Andante

Využijte aktuálních slevových akcí

Sehnat pohyb v hotelu Andante lze aktuálně s velmi zajímavými slevami. Pokud zaplatíte 4 dny předem, můžete ušetřit až 16 %. Slevy se vztahují také na dlouhodobé typy pobytů. Dostat se z původní ceny lze až o 12 %. Ušetříte mimo jiné i tím, že budete bydlet hned v centru Prahy a veškeré památky typu Karlova Mostu či Staroměstského náměstí a Pražského hradu budete mít na dosah.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *