Letní virtuální hry: Dejte si pořádně do těla a zpestřete si svou dovolenou nebo procházku za domem připojením k Letním virtuálním hrám

Letní virtuální hry: Hledáte příležitost jak po covidové pauze pořádně rozhýbat své tělo? Není to tak těžké, jak si nejspíš myslíte. Stačí se připojit ke 3. ročníku Letních virtuálních her, který trvá až do 14. srpna.

Proč závodit virtuálně? Tato skvělá akce opět nabídne možnost poměřit síly v 5 sportovních disciplínách, a to opravdu všem lidem bez rozdílu. Princip celé akce je opravdu jednoduchý – do závodu se může každý přihlásit zdarma a za pár vteřin přímo na webu www.letnivirtualnihry.cz.

Z čeho si můžete vybírat

Na programu najdete celkem pět různých disciplín, kterých se můžete účastnit. Vaši výkonnost tak změní třeba Běh, Chůze (turistika), Cyklistika (in-line brusle, koloběžka), Plavání nebo Triatlon. Ale pokud čekáte sportování u monitoru, mýlili byste se.

Foto: Pixabay

Všechny závody totiž probíhají v reálném světě (tedy žádné civění do monitoru) a všechny vybrané sportovní aktivity je nutné skutečně absolvovat. Virtuální je pouze tabulka výsledků. Pro zapojení do závodu stačí jen změřit si svůj výkon přes jakoukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci. K odeslání pak postačí připravený formulář.

Zapojit se může úplně každý

U každého sportu je v nabídce několik tratí různých délek. Vše je šikovně koncipováno tak, aby si vybrali začátečníci, pokročilí i děti. A jak se vlastně závodí? Každý účastník na začátku her získá své startovní číslo a na závěr i diplom se svým umístěním. Chcete něco víc? Pak byste měli vědět, že zájemcům přijde po skončení závodu navíc ještě také celobarevná medaile, a to přímo do jejich poštovní schránky.

Ještě stále váháte? Pak vám prozradíme, že místo i čas vybraného závodu si každý závodník určuje sám a do výzvy je tak možné se pustit z kteréhokoli místa na světě. A to už je dobrá motivace, nebo ne?

Zdroj: Letní virtuální hry jsou výzvou pro všechny sportovní nadšence | Protext – PR služby ČTK, Letní virtuální hry spojí sportovce z celého světa | LetniVirtualniHry.cz

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.