Brněnská přehrada

Maximus na Brněnské přehradě

Wellness centrum Infinit Maximus. Přesně takto zní celý název resortu nacházejícího se u Brněnské přehrady. Jeho poloha uprostřed krásných zelených lesů je naprosto příhodná a rozhodně se vyplatí se sem vyjet podívat. Ba co více, zregenerovat své unavené tělo. Každý lidský organismus si občas vyžaduje restart. Tak proč jej neřešit v místě, kde to rozhodně stojí za to. Relaxace na ploše celkem 3 500 m² ve wellness světě je naprosto idylická a vy sami si budete moci užívat přesně podle svých představ.

Největší saunový svět v ČR

O rozloze saunového světa již byla řeč. Nachází se okolo potoka, který protéká celou oblastí. Těšit se můžete zejména na stylovou saunu na jezeře, která nabízí panoramatické výhledy do okolí. Vše je provoněno přirozenou esencí lesa. Moc hezká je také stylová zakopaná sauna vybavená krbovými kamny, jejíž součástí jsou zajímavé dekorace a samozřejmě vůně. V dřevěné chýši je situována bylinná sauna. Jinak můžete využít také finské, tropické, turecké a parní sauny. A co takové Kneippovy lázně?

Dejte si moravské víno!

Vynikající moravská vína k Brnu a vůbec k Jihomoravskému kraji neodmyslitelně patří, a tak si i vy můžete dát vzorek některého z nich. Pokud tak učiníte přímo ve stylovém vinném sklípku na břehu zdejšího potoka, budete mít všechno jako na dlani. Samozřejmostí je zde také skvěle vybavený fresh bar, u něhož se pochopitelně nachází i stylové posezení.

Vodní SPA bude hýčkat vaše tělo

Jestliže nemusíte příliš velké horko jdoucí ze sauny, které kontrastuje se studeným bazénem, klidně si můžete užívat ve SPA světě. K dispozici jsou zde jak vnitřní, tak i venkovní bazény. Teplota bazénů se dokáže přizpůsobit vnější teplotě. V létě se pohybuje okolo 31 stupňů Celsia a v zimním období osciluje klidně i okolo 38 stupňů. Vyrazit můžete i do některého z whirlpoolů anebo na jiné atrakce vodního světa.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *