svetcestovatele.cz_cestolino_cz_nahledovy

3 skvělé hotely v Bulharsku

Marně přemýšlíte nad tím, kam vyrazit na příští dovolenou? V posledních letech panuje na trhu trochu atypická situace. Do popředí se dostává destinace, která byla po mnoho let v ústraní na úkor exotičtějších konkurentů. Zdá se, že Češi opět objevují kouzlo kdysi oblíbeného Bulharska a chválí si rostoucí kvalitu ubytování a služeb. Abychom vám ulehčili výběr, představíme vám 3 hotely, které ve svých kategoriích patří k absolutní špičce.

Hotel Central na Slunečném pobřeží

Tříhvězdičkový Hotel Central je jasnou volbou pro každého, kdo nepotřebuje nesmyslný přepych, ale na druhou stranu vyžaduje vysoký standard. Kombinace pohodlí, čistoty a ochotného personálu vás velmi mile překvapí. Nedílnou součástí hotelu je krásná zahrada, kde se lze kdykoliv skrýt před spalujícími slunečními paprsky. Hotel se nachází jen pár minut chůze od pláže a stejně nedaleko od centra letoviska, kam můžete zavítat na nákupy, za zábavou nebo za dobrým jídlem.

svetcestovatele.cz_cestolino_cz_01

Hotel Sunny Day na Slunečném pobřeží

Nespokojíte-li se se třemi hvězdičkami, pak budete muset zamířit o kategorii výše. Mezi vyhlášené čtyřhvězdičkové hotely Bulharsko patří Hotel Sunny Day s vlastním spa a wellness centrem a sportovním areálem. Ubytovací komplex se pyšní skvělou polohou – je ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkého okolí. A je blízko od vyhlášené pláže.

svetcestovatele.cz_cestolino_cz_02

Aparthotel Premier Fort Beach v letovisku Sveti Vlas

Sveti Vlas je vyhlášené letovisko na úpatí jižního svahu Staré Planiny, v severní částí Burgaského zálivu. Nachází se zde pětihvězdičkový hotel Aparthotel Premier Fort Beach, který uspokojí i ty nejnáročnější turisty. K největším tahákům patří luxusní spa centrum, sportoviště a sladkovodní bazén s rychlým tobogánem. Za zmínku stojí také romantická vyhlídka na Slunečné pobřeží.

svetcestovatele.cz_cestolino_cz_03

Nadchli jste se? Nezbývá, než si vybrat a rezervovat ubytování. Dovolená Bulharsko all inclusive letecky vás může vyjít velmi levně! Navštivte srovnávač zájezdů Cestolino.cz a zarezervujte si výhodně vaši dovolenou!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *