Hotel Paradise Beach

Hotel Paradise Beach: Zažijte pravou pohodu v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku je v současné době stále více skloňovaným tématem. Není se čemu divit! Jedná se o bezpečnou zemi, která dokáže nabídnout moře, hezkou přírodu a samozřejmě přijatelné ceny. Ano, cesta sem je poněkud delší, než je tomu u tradičních destinací v Chorvatsku či Itálii, nicméně letadlem to zvládnete maximálně rychle. Pokud navíc zvolíte stylové ubytování, není co řešit. Právě proto si představíme hotel Paradise Beach.

Hotel Paradise Beach terasa

Optimální poloha zaručena

Hotelový Resort leží nedaleko krásné soukromé pláže pokryté pískem, na kterou se pohodlně dostanete za několik minut. Záliv leží u malebného městečka Sv. Vlas, které je vzdáleno od mezinárodního letiště v Burgasu pouhých 35 km. Když si nepůjčíte slunečník a nepůjdete se slunit na pláž, můžete klidně vyrazit do některé z blízkých restaurací, případně na nákupy do centra městečka. Cesta je dlouhá pouze 3 km. K dispozici je i půjčovna automobilů, není tedy problém objevovat i vzdálenější lokality.

Hotel Paradise Beach interiér

Skvělé vybavení hotelu a moře služeb

Hotel nabízí celkem 245 hezky zařízených pokojů, jež jsou situovány v několika kaskádovitě řešených vícepatrových objektech, z nichž je dokonalý výhled buď přímo na mořské břehy, anebo do přírody na věčně zelené stromy. Přímo v hotelu se nachází wellness centrum, poměrně rozlehlý venkovní bazén a také menší bazén určený pro nejmenší. Vyrazit můžete i za sportem v rámci animačních programů. Dámy ocení služby salónu krásy.

Hotel Paradise Beach bazén

Pohoda za plážovým barem

Ať už se ubytujete ve dvou, nebo čtyřlůžkových rodinných pokojích, ráno se můžete vydat na pláž panoramatickým výtahem. K dispozici zde budete mít potřebné soukromí díky tomu, že patří hotelu. Pouze si sednete ke skvěle vybavenému baru a dáte si třeba míchaný nápoj. Pak už zbývá jen jít vstříc koupání, a to klidně i s dětmi, jelikož vstup do moře je pozvolný. Máte se zkrátka na co těšit…

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *