Mšené Lázně nabídka pobytů

Lázně Mšené

Jestliže si chcete užívat pohodového pobytu v lázních za rozumné peníze nedaleko Prahy, nabízí se Lázně Mšené. Vzdálenost tohoto lázeňského střediska od Prahy je pouhých 45 kilometrů. Za pouhých 35 minut se přímo do lázní dostanete autem a můžete si užívat některého z balíčků. Optimální je při cestě z Prahy odbočit na sjezd 29 u Roudnice nad Labem anebo na sjezd 35 na Budyni nad Ohří u obce Doksany. My se zaměříme na balíčky, které jsou momentálně v nabídce tohoto lázeňského střediska.

Pobyt Kokosy na sněhu

Zajímavou volbou jsou Lázně Mšené u Prahy zejména u pobytu zvaného Kokosy na sněhu. Absolvovat jej můžete v termínu od 1. 12. 2015 do 30. 4. 2016. K dispozici budete mít jedno či dvojlůžkový pokoj vybavený TV a luxusní koupelnou. Samozřejmostí bude i polopenze včetně večeře s výběrem ze třech menu. Z lázeňských procedur jmenujme například kokosovou aroma masáž, lázeň s esencemi kokosů, parafinový zábal na ruce anebo kokosové zábaly dolních končetin. Ubytování v budovách Slovanka, Praděd, Blaník vyjde ve dvoulůžkovém pokoji na 2 800 korun.

Doba ledová je u konce

Další zajímavý pobyt, který Lázně Mšené nabízejí, je takzvaný Konec doby ledové. Ten je naplánován na termín od 1. 12. 2015 do 30. 4. 2016. Využít budete moci také stejné budovy k ubytování. V rámci lázeňské péče si budete moci užívat zábalu dolních končetin d mořské řasy anebo koupel s vybraným rašelinovým extraktem. Vynikající bude i sauna a v neposlední řadě i včelí vosk na zádové partie těla. Jako dárek obdržíte horký jablečný nápoj v místním Café & Restaurant Letzel. Cena pobytu vyjde na 2 840,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji. V budovách Villa Kyselka, Villa Vítkov, Říp stojí pobyt 3 040 korun.

Zimní radovánky na 5 dní

Užívat si v Lázních Mšené zimních radovánek určitě stojí za to. Termín 1. 12. 2015 až 30. 4. 2016 je pro tento účel optimální. V rámci pobytu budete mít k dispozici polopenzi s velmi bohatou snídaní formou švédských stolů. Z lázeňských balíčků jmenujme parafínový zábal na ruce, základní pedikúru anebo bylinnou masáž či konopnou péči o vaše záda.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.