Wellness pro dva

Naše tipy na wellness víkend pro dva

Pohodový wellness víkend pro dva představuje optimální odpočinek nejen pro mladé páry, ale i pro rodiče, kteří se alespoň na dva dny zbaví dětí. V současnosti si lze vybírat z celé řady nejrůznějších hotelů a ubytovacích kapacit, které vás svou kvalitou a pohodovým prostředím určitě uspokojí. Pokud momentálně nevíte, kde by bylo nejlepší vyrazit, můžete se začíst do následujících řádků, v nichž vám dáme zajímavé tipy na wellness pobyt pro dva.

Skvělý relax u Prachatic

Výbornou volbou je čtyřhvězdičkový Relaxhotel Albatros nacházející se na okraji Prachatic. Jedná se o hotel, který je ideální pro pohodový pobyt ve dvou, ale i pro rodinný odpočinek s dětmi. Jeho součástí je například velký krytý bazén disponující vodopádem a protiproudem. Dále zde najdeme whirlpool a stylovou saunu mající tvar vulkánu. Vynikající jsou i nejrůznější masáže, a to například havajské, thajské anebo filipínské. Venku u hotelu je nově zbudované hřiště. Luxusní pokoje s připojením wi-fi a LCD televizí se vám budou jistě líbit.

Nádherný Český ráj

Perfektní odpočinek nabízí i wellness hotel Malý Pivovar ležící na okraji Českého ráje přímo v obci Klášter Hradiště nad Jizerou. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt, který se nachází přímo ve starých historických prostorách pocházejících z 12. století. Vynikající je hlavně stylová restaurace vybudovaná přímo ve skále. Historicky jsou laděny i pokoje nabízející maximální komfort. Samozřejmostí je i wellness centrum vybavené bazénem s whirlpoolem, finskou saunou a pochopitelně i pivními lázněmi.

Jižní Morava jako vhodné místo pro relax

Užívat si volného času můžete i na jižní Moravě, a to konkrétně ve Znojmě. Vybíráme hotel Prestige přímo v tomto městě. Pohodový pobyt zajistí stylové pokoje s masivním nábytkem, televizí a připojením k internetu. Wellness centrum je vybaveno whirlpoolem, moderní saunou, skvělým soláriem, fitness a bohatou nabídkou nejrůznějších masáží. Výborná je i masážní lavice s vodopádem.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *