Wellness Luhačovice

Wellness Luhačovice v několika podobách

Jihovýchodní Morava nabízí skvělé možnosti relaxace a to především v tradičních lázeňských městech. Luhačovice jsou pojmem, který znají prakticky všichni lidé po celé České republice. Ostatně i slavná Vincentka, kterou můžete inhalovat anebo konzumovat, nabízí nedocenitelné účinky. Výbornou volbou jsou ale zejména wellness pobyty Luhačovice. Ty si budete moci užívat hned v několika ubytovacích kapacitách. Podívejme se tedy na některé skvělé možnosti ubytování v těchto moravských lázních.

Wellness centrum Vila Antoaneta Luhačovice

Stylové wellness centrum v hotelu Vila Antoaneta nabízí pestré možnosti trávení volného času a odpočinku. Ubytovat se budete moci jak přímo v hotelové budově, tak i v apartmánech. Samozřejmostí je v tomto hotelu konzultace s lékařem týkající se vašeho zdravotního stavu a případného absolvování některých tradičních lázeňských procedur. Jmenovat bychom mohli aktivity jako přísadová koupel, klasickou masáž s éterickými oleji anebo detoxikační masáže či masírování hlavy. Výborné jsou i zdejší zábaly. Vybrat si budete moci bylinkový, medový anebo klidně i čokoládový. Kouzelné je i místní vodní relax centrum.

Hotel Harmonie Luhačovice

Hotel Harmonie Luhačovice se nachází na okraji obce. Jedná se o bývalé hotely Luna a Fontána Luhačovice. Komplex několika budov nabízí skvělé pobyty přímo u luhačovické přehrady. K dispozici je například spousta tradičních wellness služeb, mezi které patří třeba aromatické masáže nebo lávové kameny. Užívat si budete moci i masáže chodidel za pomocí oleje anebo perličkových koupelí a vířivých van. Zapomenout nelze ani na ušní svíce a tradiční baňkování nebo oxygenoterapie. Harmonie Luhačovice nabízí i vynikající gastronomické speciality. Stačí si pouze zadat do vyhledávače heslo hotel Harmonie Luhačovice obsazenost a zjistíte si online volné kapacity.

Wellness hotel Pohoda Luhačovice

Velmi příjemný relax nabízí i wellness hotel Pohoda Luhačovice. Užívat si tady budete moci hlavně vynikajících specialit z místní kuchyně. Ta je doslova vyhlášená. Samozřejmostí je i krytý bazén. Hotel nabízí konzultaci s lékařem zcela zdarma. Z nejrůznějších procedur jmenujme aromaterapeutickou masáž zad a šíje nebo perličkovou koupel se zábalem či infračervenou kabinu.

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *