Namixujte si karlovarský zážitek. Do Karlových Varů nejen na kolonádu! Nýbrž do muzea Becherovky a poté rozjímání ve Vánočním domě…

Karlovy Vary

Karlovy Vary ani nemusíme představovat a každý si pod názvem tohoto ojedinělého města vybaví lázeňské kolonády s pítky. Anebo slavné filmové hvězdy, které se sjíždějí na Mezinárodní filmový festival, jež se zde pořádá již od roku 1947.

Návštěvnické centrum vás seznámí s rodinnými klenoty Becherů

Což o to, procházet se po báječných historických kolonádách a obdivovat je je jistě příjemné, ale každý  nemá chuť zrovna na, byť zdravou, minerální vodu.

hot-source
Foto: Pixabay

Nicméně své mužské protějšky, milé dámy, potěšíte pozváním na pánskou jízdu! Pozvěte svého partnera do muzea Becherovky v Karlových Varech. A navíc, pokud váš přítel vyznává chuť bohémského nápoje, určitě ho potěšíte.

Nasajte vůni bylinek a tajemného koření

Nutno říci, že exkurzi v návštěvnickém centru Becherovky je vhodné zarezervovat a přístup do muzea nemají děti do věku pěti let. Muzeum je otevřené s krátkou polední pauzou od ranních devíti hodin do pěti hodin odpoledne. Můžete se těšit na ochutnávku lahodných produktů z portfolia Jan Becher. A jak známo, jedná se o tradiční a kvalitní bylinný likér z více než dvaceti druhů bylin a koření. Navíc neobsahuje žádné chemické přísady, takže likér plný omamné vůně a bylinek sklouzne do hrdla bez výčitek…

Tip pro ty, kteří milují akce

Jestliže  navštívíte muzeum Becherovky, prohlédnete si sklárnu Moser a necháte se okouzlit ruční výrobou v porcelánce Thun, obdržíte za každou návštěvu potvrzení formou razítek. A při nasbírání 3 razítek se můžete radovat z milého dárku. Takže nejen, že nakouknete tak trochu pod pokličku výroby slavné Becherovky, ještě budete obdarováni.

Večer zakončený rozjímáním…

Koneckonců výlety dají mnohým zabrat a někteří dávají kvečeru přednost restauraci s kvalitním menu a chlazenými nápoji. A jiní touží po usebrání a klidu. V tom případě se nabízí Vánoční dům Karlovy Vary. A proč si ho neprohlédnout i na jaře? V domě plném světélek a pohody naleznete nejen vše, co je spojené s Vánoci, ale tento dům se chlubí i největší sbírkou medvídků v České republice.

teddy-bear
Foto: Pixabay

Vánoční dům s Andělskou kavárnou

Vánoční dům v Karlových Varech není ledajaký dům, nýbrž krásný zámeček, v jehož prostorách budete mít možnost potěšit se dechberoucí něžnou krásou. Je prvním a jediným Vánočním domem v České republice, který vám nabídne vánoční pohodu v nevídaném rozsahu. Výstava je celoroční, a zároveň i prodejní. Samozřejmě nemůže chybět ani nádherná Andělská kavárna, která láká na příjemné posezení…

Zdroj: www.karlovyvary.cz, becherovka.com

Náhledové foto: Pixabay

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?