Soutěsky Hřensko

Naše tipy na ubytování Hřensko

Hřensko tvoří opravdu krásnou oblast, jejíž návštěvu byste neměli vynechat. Stezka vedoucí na Pravčickou bránu je opravdu kouzelná stejně tak, jako je tomu u míst v údolí, kde procházíte okolo řeky a projíždíte na lodičkách. Důležité je zejména kvalitní ubytování. Obstarat si jej můžete hned v několika zajímavých pensionech. Na jejich nabídku se soustředíme v následujících řádcích. Návštěva soutěsky Hřensko pak pro vás bude mnohem schůdnější.

Stylový penzion Lugano

Pohodové ubytování přímo v Hřensku nabízí penzion Lugano. Jedná se o ubytování nedaleko známé soutěsky řeky Kamenice. Chcete-li vyrazit na Pravčickou bránu, nenajdete vhodnější výchozí místo. Penzion disponuje pokoji se sociálním zařízením a televizí. Náleží k němu i tradiční restaurace, kde si budete moci dopřát mnohé zdejší dobroty. Kapacita penzionu je stanovena na 22 osob, které se mohu ubytovat v různě dispozičně řešených pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové, jednolůžkové i šestilůžkové. Cena zde vyjde za noc se snídaní na 550 korun.

Apartmány Hřensko

V centru Hřenska se nachází stylově vybavené apartmány, k nimž patří mimo jiné také sklepní vinárna a obchod s potravinami, jež je přímo v samotné nemovitosti. Vybírat si můžete z příjemně vybavených bytů, v nichž je kompletně vybavená kuchyně, obývací místnost a rozkládací pohovkou a televizorem. V létě můžete trávit čas klidně i v prostoru letní terasy při grilování. Soutěska řeky Kamenice je hned několik metrů od objektu.

Hotel Labe

Přímo v obci Hřensko je situován i hotel Labe. Jedná se prakticky o vstupní bránu k těm nejznámějším místům, jež se v Českém Švýcarsku vlastně nacházejí. Pokoje hotelu jsou vybaveny sociálním zařízením i televizorem. Hotelu můžete klidně vyrazit i do Saského Švýcarska. Kapacitu má stanovenou na 36 lidí.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *