Costa Brava

Hotel Caprici Costa Brava nabízí skutečnou letní pohodu

Dovolená Španělsko Costa Brava. Přesně toto sousloví je pro mnohé z nás doslova klíčovým při výběru letošní letní dovolené. Španělské pobřeží je velmi lákavé a nabízí zajímavé možnosti ubytování a trávení volného času. My se v následujících řádcích soustředíme na známý hotel Caprici Costa Brava nacházející se v letovisku Santa Susanna. Společně se přesvědčíme o tom, že se jedná o velmi zajímavé ubytování hotelového typu, které se vyplatí navštívit. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na něj podrobněji.

Dostatek klidu nedaleko centra

Hotel Caprici Costa Brava se nachází přímo na pláži, takže si pouze obujete plážové žabky a vyrazíte se osvěžit do moře. Jedná se v podstatě o samostatně stojící objekt, který je situován přibližně 15 minut od centra celého střediska. Je prakticky na úplném konci promenády, která se vyznačuje přítomností mnoha tradičních obchůdků a restaurací. K hotelu musíte dojít pěšky, jelikož se přímo u něj nenachází autobusová zastávka.

Pestré vybavení hotelu

Spolehnout se budete moci na pestré vybavení hotelu. K dispozici je pochopitelně recepce a restaurace. Samozřejmostí je v tomto hotelu i bar u bazénu a také dětský bazének. Samozřejmostí je i terasa s lehátky, jež jsou k dispozici zcela zdarma. Pokoje disponují možností dvou přistýlek a klimatizací. Dále je v nich i satelit a televizor. Optimální je vybrat pokoj s výhledem na mořskou hladinu. Strava je optimální v podobě polopenze.

Krásná pláž hned u hotelu

Přímo u hotelu se nachází nádherná čistá pláž, jejíž povrch tvoří hrubozrnný písek. Vstup do moře je stupňovitý, což není od věci. Délka pláže činí přibližně 5 kilometrů a budete mít co dělat, abyste ji prošli kompletně celou. Zábavu si budete užívat i přímo v hotelu, a to třeba u kulečníku, v posilovně anebo u stolního tenisu či v sauně.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *