Nechte se pozvat na unikátní výstavu, jejímž tématem je jednoduše čas

Nechte se pozvat na unikátní výstavu: Pokud hledáte tip na zajímavý návštěvnický zážitek, nenechte si ujít výstavu, jejíž brány se vám již otevřou v Praze. Na řadu totiž přichází Svátek přátel krásných časomír aneb 8. ročník Salonu Exceptional Watches. Navštívit ho můžete ve dnech 21. a 22. října 2022 v pražském Paláci Žofín.

Na celou akci se rozhodně vyplatí si udělat čas – půjde totiž o unikátní zážitek. Salon Exceptional Watches Praha 2022 opět přivede fandy hodinek do paláce Žofín. Tato výstava je navíc unikátní jak počtem vystavovatelů, tak i množstvím exponátů – konkrétně asi tisícovkou představených hodinek.

Milovníci krásného „času“ se rozhodně mají na co těšit

„Jsme velmi rádi, že vás už teď můžeme navnadit na celou řadu zajímavých vystavovatelů ze Švýcarska, Japonska, Německa, Francie a dalších zemí,“ prozrazuje Jan Pokorný, ředitel výstavy. „Letos se nám ale podařilo domluvit i s malými ateliéry, a tak se bude prezentovat i nezávislý hodinář Philippe Narbel nebo třeba německý tvůrce velkých hodin a planetárií Hermle,“ dodává.

Foto: Pixabay

Nebudou chybět ani lákavé nové modely také domácích výrobců tikajících klenotů. Tradičně se bude prezentovat Prim Manufacture 1949 nebo ateliér Prokop & Brož.

Chybět nebude ani soutěž

Návštěvníci výstavy pak budou moci také rozhodnout o tom, které hodinky si podle nich zaslouží titul hodinky roku, tedy Watch of the year 2022. „Ať už budete posuzovat techniku, design, či další atributy, které činí v komplexu to, čemu říkáme – krásné hodinky,“ dodává Igor Sirota zodpovědný za doprovodný program, přednášky a soutěž Watch of the year 2022.

Mimochodem, víte, že některé modely a značky mají výnosnost vyšší než akcie nebo než koupě Ferrari 488? Pokud chcete vědět víc, zamiřte 21. a 22. října 2022 na 8. ročník Salonu Exceptional Watches v pražském Paláci Žofín.

Zdroj: Svátek přátel krásných časomír, 8. ročník Salon Exceptional Watches, 21. a 22. října 2022 v pražském Paláci Žofín | Protext – PR služby ČTK, Veletrh hodinek – Salon exceptional Watches (sewpraha.com)

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.