Nepamatujete si, kdy jste naposledy byla s manželem sama? Vezměte ho na wellness

Františkovy Lázně

Každý zkušený rodič ví, že s příchodem dětí jde soukromí stranou. Výchova je na jednu stranu nádherná záležitost, na stranu druhou nesmíte zapomínat, že i váš manžel si zaslouží pozornost. Pro vztah totiž není nic horšího, než když se začnete utápět v neustálých starostech a stereotypu. Jaký wellness vám pomůže najít opět jiskru?

Stačí víkend

Nikdo neříká, že zima v lázních musí trvat kdovíjak dlouho. Jako rodiče si jen těžko můžete dovolit zmizet třeba na týden, nemáme pravdu? Lázeňský pobyt si naštěstí maximálně užijete i v situaci, kdy si jej dopřejete pouze na víkend. To s sebou zároveň přináší i podstatnou úsporu peněz. Jaké lázně jsou známé romantikou a příjemnými službami?

Nejdříve se mrkneme na Františkovy Lázně. Toto město je nově zapsané na seznamu UNESCO, což k němu přitahuje pozornost. Mimo krásné architektury, kultury a pořádné porce historie se dočkáte i velmi kvalitních wellness hotelů. Co říkáte na thajské masáže, soukromou vířivku, saunu a ochutnávky vín?

Wellness

Foto: Pixabay

V pozadí nezůstávají ani lázně Praha. Ba právě naopak. Hlavní město je zkrátka zárukou ohromného výběru a celé řady zábavných aktivit. Určitě se mrkněte na hotely přímo v centru této metropole. Zimní procházky se svařákem v ruce po osvětlených ulicích mají své kouzlo. Zkombinujte je s výbornou večeří, vířivkou a máte jasno.

Kde udělat rezervaci?

Zajímá vás zimní pobyt v lázních? V tom případě neztrácejte čas procházením nekonečného internetu a rovnou si otevřete webové stránky oblíbeného portálu Spa.cz. Ten vám totiž v mžiku ukáže desítky ověřených možností ve všech koutech České republiky. Vy si jen zvolíte ideální variantu a během několika málo kliknutí učiníte rezervaci. Dočkáte se přitom velmi příznivých cen, takže nemusíte utrácet jmění.

Františkovy Lázně: Náhledové foto Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.