svetcestovatele.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy

Nevyhýbejte se vodě kvůli své postavě. Přibalte si na dovolenou slušivé plavky!

Stydíte se za svou postavu, a proto si plavky pravidelně „zapomínáte“ v šupleti? A zatímco ostatní tráví čas u bazénu či na pláži, vy jste zahalená od hlavy až k patě a vůbec si svou zaslouženou dovolenou neužíváte. Což je škoda, protože nemáte jediný důvod, proč byste se za svou postavu měla stydět. Pokud jste do plavek nestihla zhubnout, tak si jednoduše pořiďte střih, který bude vašim současným křivkám lahodit a zakryje pomyslné nedostatky.

Ale jaké dámské plavky zvolit? Výběr může být jednoduchý – to v případě, kdy víte, na co se zaměřit. Nezapomeňte však, že barvy a vzory jdou vždy ruku v ruce se střihem. Vhodně zvolená kombinace předčí vaše očekávání. Stoupne vám sebevědomí a konečně si začnete vodní radovánky užívat na sto procent.

I jednodílné plavky mohou být sexy

Když vám prozradíme, že pro silnější postavu jsou dobrou volbou jednodílné plavky, pravděpodobně se jen lehce pousmějete, protože to přece již dávno víte. Ale možná netušíte, že i v takto střižených plavkách můžete být pro okolí velmi atraktivní.

svetcestovatele.cz_trenyrkarna_cz_01

Vytvarují a zpevní vaši postavu a opticky zeštíhlí boky. Předpokladem je výběr správných barev a vzoru – o výsledku mohou rozhodnout i zdánlivě nepodstatné detaily. Preferujte model s širšími ramínky a vyztuženou podprsenkovou částí.

Cítíte se na dvoudílné?

Došlo vám, že se za svou postavu nemusíte stydět a rozhodla jste se předvést v odvážnějším modelu? Ani dvoudílné plavky nejsou silnějším ženám zapovězeny, jen byste měla dodržet několik důležitých zásad: vyhýbejte se velkým puntíkům a vodorovným pruhů, obojí opticky rozšiřuje.

Jak vyřešit širší spodek?

Pokud vám dělají starosti širší boky a poněkud větší pozadí, sáhněte po spodním dílu v méně nápadném barevném provedení a doplňte ho pestrým horním dílem, který od spodku odpoutá pozornost. Chybu rozhodně neuděláte ani v případě plavek s kraťáskovými nohavičkami – logicky mají stejný efekt jako kalhotky s nohavičkou. svetcestovatele.cz_trenyrkarna_cz_02

A kde najdete ty nejstylovější kousky? Poohlédněte se po nich třeba v Trenýrkárně. Oblíbený prodejce nabízí dámské i pánské plavky top značek.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *