Ski Říčky

Novinky v areálu Ski Říčky

V současné době nabízí Ski centrum Říčky komplexní služby pro všechny své návštěvníky. Přesto dokáže v letošním roce poskytnout spousty novinek, které se budou návštěvníkům stoprocentně líbit. Pokud se i vy momentálně chystáte do tohoto skiareálu, můžete se právě v našem magazínu dozvědět veškeré novinky, které Ski Říčky v Orlických horách nabízejí. Buďme tedy konkrétní a uveďme si popořadě všechny tyto inovace.

Rozšířené sjezdovky a expresní odbavovací systém

Spolehnout se budete moci zejména na rozšíření sjezdovky. V roce 2015 došlo k celkovému rozšíření sjezdovek o 34 000 m2. Jednalo se o celkem 5 tratí, na nichž se budete moci pohodlně věnovat nácviku dlouhého oblouku, což je jinak na mnohých sjezdovkách u nás zcela nereálná záležitost. Vynikající je i rychlý odbavovací systém. Nejen že u turniketů nebudete čekat, ale skipas si budete moci koupit klidně online z pohodlí vlastního domova. Chytrý bezdotykový turniket se navíc postará i o maximální komfort při lyžování. Čipová karta dokáže zaznamenat i počet kilometrů. O svém lyžařském zážitku budete tak mít dokonalý přehled.

Zcela nová lyžařská škola

Pro letošní zimní sezonu je připravena i zcela nová lyžařská škola. Moderní zázemí a maximální komfort pro odpočinek jsou naprosto dokonalé. Zapomenout bychom neměli ani na zkušené lektory, kteří předají i vašim dětem veškeré své dosavadní zkušenosti. Ty se mohou učit nejen základům, ale i profesionálním poznatkům z oblasti sjezdového lyžování. Samozřejmostí jsou i pohyblivý pás, kolotoč na lyže a veškeré komponenty potřebné k výuce carvingu.

Komfortní zázemí

Zrekonstruováno bylo kompletně i celé sociální zařízení, které dokáže splňovat i ty nejpřísnější požadavky. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup, který usnadní pohyb osobám se sníženými schopnostmi pohybu.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *