Pivní lázně České Budějovice: Užijte si léčivou sílu piva

Pivní lázně

Česká republika se řadí ve spotřebě zlatavého moku k absolutní špičce. Není se čemu divit, vždyť pivo patří mezi naše národní nápoje, jimiž se můžeme pochlubit všude ve světě. Tento alkoholický nápoj ale není určen pouze ke konzumaci. Vitamíny a minerály, jež obsahuje, dokážou blahodárně působit na pokožku a na lidský organismus všeobecně. Důkazem budiž pivní lázně. Do jedněch takových se alespoň virtuálně vydáme. Naše kroky budou mířit do Českých Budějovic.

Jihočeský pivní ráj

Spojení pivní lázně České Budějovice je synonymem pro název Ninkasi. Přesně takto se jmenuje objekt založený již v roce 2012. Právě tady nabízejí specifické pivní koupele, jež dokážou vaše tělo dokonale nebudit. O jaké účinky se vlastně jedná? V první řadě je třeba jmenovat aktivizaci krevního běhu. Pivovarské kvasnice to dokážou. Blahodárně působí koupele také na klouby a pokožku či cévní systém. Koupání se v dřevěné kádi se směsí o teplotě 39 °C je velmi příjemné. Navíc si budete dotáčet piva dle libosti. Moderní pivní koupele České Budějovice vás zkrátka rozmazlí.

Pivní lázně

Spousta dalších koupelí

Nepatříte mezi milovníky piva? To vůbec nevadí! Využít můžete klidně i vinné koupele České Budějovice. Specifická procedura spojená s kvalitním vínem je naprosto uvolňující. Koupat se budete v kádi naplněné vinnými oleji a bílým vínem samotným. Ke koupeli si dopřejete vynikající ročníky z Vinařství Kovacs. Výbornou volbou jsou mimo jiné také květinové koupele anebo koupel Kleopatřina. Užívat si budete moci v hydromasážní vaně. Vynikající jsou i masáže uvolňující tělo i mysl.

Stylové ubytování v apartmánu

Ubytovat se při vašem pobytu můžete přímo v apartmánu. Samozřejmostí tady bude připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. Osušky, ručníky a župany jsou zahrnuty v ceně. Ta činí 7 500 korun pro 2 osoby na 3 noci. Za děti do 15 let na přistýlce ani za dětskou postýlku neplatíte.

 

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.