Pension Karolína

Plánujete zimní dovolenou? Máme tip na pension ve Špindlerově Mlýně!

Už máte naplánovanou zimní dovolenou? Že se vám letos příliš nechce do Alp? Není divu, delší cestování pro každého není a především s menšími dětmi je vhodnější zůstat v České republice. Vždyť vyrazit můžete do mnoha zajímavých středisek nabízejících spousty kilometrů kvalitních sjezdovek. Typickým příkladem budiž Špindlerův Mlýn. Právě tady se nachází skvělé sjezdovky na Svatém Petru či Medvědínu anebo na Labské. Kde se ovšem ubytovat? Nevíte? Nevadí, máme pro vás tip. Je jím Pension Karolína.

Pension Karolína

Bydlení v srdci Špindlu

Moderní ubytování Špindlerův Mlýn nabídne hned v několika lokalitách. Pokud ale nehodláte chodit ke stanicím lanovky daleko pěšky, anebo dokonce autem, bude nezbytné bydlet v centru. Pension Karolína je situován přímo do srdce do Špindlerova Mlýna, konkrétně se nachází v Bedřichově. K lanovce na Hromovku to budete mít kousek stejně tak jako na Svatý Petr. Přepravní kapacita střediska činí 18 000 osob za hodinu, což hovoří samo o sobě. První sníh se zde většinou vypraví lidé vyzkoušet již v prosinci.

Pension Karolína

Elegantní zrekonstruované pokoje

Zmiňovaný pension ve Špindlerůvě Mlýně nabízí hned několik pokojů a apartmánů. Vybrat si lze třeba z dvoulůžkových pokojů určených především pro páry. Výborné jsou ale i apartmány pro 2 až 6 osob. Pro rodinnou dovolenou v zimním středisku jsou jako stvořené. Většina apartmánů je vybavena také balkony, takže nebudete ochuzeni ani o skvostný výhled na sjezdovky.

Pension Karolína

V zimě to tady zkrátka žije

Proč právě lyžování ve Špindlerově Mlýně? Důvodů by se našlo hned několik. Jedním z nich by byly jistě i závodní sjezdovky. Vynikající je fakt, že za den můžete navštívit sjezdovky na Labské, Horních Mísečkách, v Medvědíně i Svatém Petru. Za zmínku stojí i desítky kilometrů strojově upravených tratí pro běžkaře a snowpark ve Svatém Petru. A to určitě není vše. Přijďte se přesvědčit sami.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *