Wellness

Termály Laa an der Thaya: Odpočinek se vším všudy

Odpojit se aspoň na chvíli od každodenního shonu by si měl dopřát každý.  A když si ten čas na odpočinek najdete, měli byste zavítat někam, kde se o vás dobře postarají a budete se tam cítit jako v bavlnce.  Pár kilometrů od našich hranic na jižní Moravě, v Rakousku najdete opravdovou oázu a to termální lázně Laa an der Thaya.

Luxus a pohodlí

Řeč je o hotelu Therme Laa nacházející se v rakouském městečku Laa an der Thaya. Město leží kousek od našeho moravského Hevlína.  Hotel se pyšní nejen rozsáhlým komplexem termálních lázní s luxusní Silent Spa, ale i skvělou kuchyní a usměvavým personálem. V hotelu je k dispozici 122 vkusných pokojů, jejich design symbolizuje hodně dřeva, světla a hlavně pohodlí.

Od bazénu až po saunu na stromě

Termály Laa an der Thaya jsou zásobené přímo vodou z termálního minerálního pramene. Najdete zde vnitřní i venkovní vyhřívané bazény, obrovskou skluzavku doplněnou světelnými efekty nebo velký saunový svět. Služby jsou v hotelu Therme Laa velice kvalitní a to ať už jde o bary či relaxační zóny. Pro ty co dávají přednost aktivnímu odpočinku, jsou každý den připraveny animační programy, vodní gymnastika, plážový volejbal i stolní tenis.  Užívat si tady tak mohou nejen páry, ale klidně celá rodina.  Za vyzkoušení určitě také stojí bylinková saunovací chatka nebo naprosto originální sauna na stromě.

Silent Spa

Jestliže hledáte místo, kde úplně odpojíte od reality, nebudete muset nic dělat a jen se nechat hýčkat, tak se vám jisto jistě zalíbí Silent Spa. Silent Spa je samostatná část těchto lázní. V celé části jsou svíčky, které  ještě více navozují orientální atmosféru. Při vstupu do této části dostanete kromě přezůvek, županu a ručníku také své místo i s osobním sejfem.  Navíc se můžete zúčastnit saunových ceremoniálů a využívat vnitřní či venkovní bazény. Po celou dobu návštěvy máte také možnost vypůjčit si knihy, časopisy a společenské hry. Některé knihy jsou navíc dokonce v češtině.  Objednat si také můžete masáž nebo si naopak zajít do posilovny. V neposlední řadě je vám k dispozici bar s bohatým občerstvením. Zkrátka ať už sem zavítáte ve dvou nebo s dětmi, určitě si to zde náramně užijete a hlavně si odpočinete.

Studentka logopedie se zájmem nejen o řeč, ale i o cestování, čtení knih a další. Snad texty nikoho neurazí a budou se líbit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *