Podzimní odpočinek ve wellness, který si zasloužíte

Jste unavení, přepracovaní a bez energie? Pak je ten nejvyšší čas zvolnit a dopřát si dokonalou relaxaci třeba společně s vaším protějškem. Vypnout a užít si nic nedělání spojené s relaxačními procedurami si určitě zasloužíte, a proto si ho můžete dopřát naprosto bez výčitek.

Hotel přímo v samém srdci Františkových Lázní

Využijte pro váš pobyt Hotel Bohemia, který nabízí možnost wellness ubytování v samém srdci Františkových Lázní, které jsou od roku 2021 součástí světového dědictví UNESCO. Ubytování má ve své nabídce nejen relaxační typ pobytů, ale také víkendové pobyty a mnoho dalších pobytových balíčků. V hotelu se nachází i sauna, která vám poskytne příjemné uvolnění a možnost relaxace.

Rozmanitá nabídka pobytových balíčků

Vybrat si můžete z široké nabídky pobytové balíčky, mezi kterými si určitě najdete přesně ten pravý, který vám bude ušitý na míru. Pro období podzimu je jako stvořený balíček s názvem Podzimní odpočinek, kde je součástí ubytování s polopenzí a dále i masáže nebo zábaly rukou a nohou, peeling a další procedury. Na své si přijdou všechny věkové kategorie. Hotel nabízí i speciální relax pro seniory.

Františkovy LázněFrantiškovy Lázně: Foto Pixabay

Možnosti wellness aktivit

Během vašeho pobytu můžete využít různé možnosti wellness aktivit. Co třeba kosmetické služby, zábaly, rituální či jiné masáže? Na své si přijdou i ti nejnáročnější milovníci těchto aktivit. Vychutnejte si blahodárné procedury a udělejte něco prospěšného pro vaše zdraví.

Příjemný pobyt ve dvou

Co takhle spojit romantiku a odpočinek? Vyrazte si třeba na víkend nebo rovnou na celý týden společně s vaším protějškem a využijte k tomu speciálně sestavený pobytový balíček pro dva. Jeho součástí je například welcome drink, večeře při svíčkách, partnerské ošetření, masáž celého těla a koupele.

Pokud chcete vědět více, podívejte se na stránky www.hotelbohemia.cz.

Františkovy Lázně: Náhledové foto Hotel Bohemia

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.