Hotel Panorama

Pohoda na dosah: Wellness hotel Panorama Blansko

Moravský kras je bezesporu oblastí, která je často navštěvována, a to hlavně v letním období. Podívat se do Punkevních jeskyní, Sloupsko Šošůvského komplexu anebo na Balcarku rozhodně stojí za to. V každém případě není od věci vyrazit do této oblasti i v zimě, a to za precizními wellness pobyty. Ty mohou nabízet opravdu skvělou zábavu. Výbornou volbou je wellness hotel Panorama Blansko, který se nachází přímo na okraji Blanska. V následujících řádcích se soustředíme na možnosti, které nabízí. V každém případě se zde ani v zimě nebudete nudit.

Hotel Panorama wellness

Skvělé wellness centrum

Pohoda při ubytování ve stylových pokojích bude ještě umocněna přítomností wellness centra. To nabízí například whirlpool anebo nejrůznější druhy saun. V létě je v nabídce i bazének se slanou vodou. Využít budete moci i pestré nabídky nejrůznějších masážních technik. Vynikající je i solární louka anebo Kneippova šlapací koupel a mnohé další zajímavé wellness aktivity.

Určitě si i pochutnáte

Zdejší gastronomické speciality vás také bezesporu potěší. Hotelová restaurace Češkovický hostinec vypadá jako tradiční útulná vesnická hospůdka a nabízí skvělé tradiční české pokrmy. Hosté mohou zvolit klidně polopenzi. Nabízí celkem výběr z pěti jídel na oběd i večeři. V létě je zde k dispozici terasa, na které kuchař připravuje speciality na lávovém grilu. Využít budete moci i prostor okolo ohniště.

Hotel Panorama ubytování

Kam na výlet?

Mimo zmiňované jeskynní komplexy se můžete podívat klidně i do Staré Huti, kde vám bud představena tradiční výroba železa v dobách dávno minulých. Rozhodně se nebudete nudit ani přímo v samotném malém muzeu, které popisuje celý proces. V letním období si při slavnostech můžete zkusit vyrobit i své vlastní kusy železa. Moc hezká je i procházka k Rudickému propadání. V létě se turisté vydávají do Jedovnice, a to hlavně za pohodovým koupáním a pobytem u rybníka Olšovec.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *