Polsko: Největší zábavní park ve střední Evropě máme hned za hranicemi. Co všechno nabídne?

Vodní park

Polsko: Pokud vás zajímají nevšední cestovatelské cíle, které si můžete užít i s dětmi, pak byste určitě neměli vynechávat ani zábavní parky, které nabízejí spoustu vyžití. Jeden z nich najdete i v Polsku nedaleko Krakova.

Užijte si zábavu v Polsku

Největší zábavní park v Polsku a zároveň ve střední Evropě se jmenuje Energylandia. Pyšní se ovšem i dalším rekordem, jde o park s největším počtem horských drah v Evropě. A kde ho najdete? Ve městě Zátor v Malopolském vojvodství. Leží mezi dvěma velkými městy Krakovem a Katovicemi, nedaleko Vratislavy.

V blízkosti jsou také dvě mezinárodní letiště: Krakov – Balice (42 km) a Katovice – Pyrzowice (84 km), pokud byste sem chtěli cestovat o něco komfortněji. I díky tomu toto místo rádi navštěvují nejenom Poláci, ale i návštěvníci z jiných zemí – Češi, Slováci, Němci, ale i Britové!

Vodní park

Foto: Pixabay

70 hektarů a mnoho atrakcí na výběr

Na ploše 70 hektarů najdete pohádkové kolotoče pro děti, horské dráhy a vodní relaxační zónu pro všechny! Užijte si Dračí hradiště, Pohádkovou krajinu, Aqualantis, Family Zone, Extreme Zone a jedinečný vodní park. Nechybí ani 7D kino a úžasné planetárium Moya!

Díky tomu tu neexistuje nuda a každá návštěva je opravdu jedinečným zážitkem! Takové množství atrakcí zkrátka slibuje úžasný zážitek a nezapomenutelné chvíle opravdu pro každého. Stručně řečeno: největší rodinný zábavní park v Polsku je místem zábavy, radosti a nádherných vzpomínek. Pobyt tady si užijí opravdu všichni členové rodiny, a jako bonus to od ČR opravdu není daleko. Toto místo je o úžasných atrakcích, ale i o kostýmech, choreografiích, atmosféře, a především o lidech, kteří rádi poskytují druhým radost!

Zdroj: Největší zábavní park ve střední Evropě s největším otevřeným aquaparkem? | Protext – PR služby ČTK, https://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/nejvetsi-zabavni-park-ve-stredni-evrope-s-nejvetsim-otevrenym-aquaparkem/2238723

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.