Ponořte se s dětmi do hraní a zážitků. Festival na Letné nabídne virtuální realitu, RC hračky, cosplayery i pyrotechniky v terénu a další překvapení

StarWars

Festival dvoudenní zábavy od 28. do 29. května 2022 pořádá oblíbený časopis Ábíčko,  a to pro holky a kluky, kteří se nebojí výzev a dokážou se vrhnout do úžasného dobrodružství. To vše zažijete vně i v přilehlém okolí Národního zemědělského muzea na Letné v Praze.

Setkejte se naživo s Jango Fettem, princeznou Leilou nebo Darth Revanem

Milují vaše děti fenomenální Hvězdné války? Pak se určitě rády zapojí do soutěže: „Poznej svého hrdinu ze StarWars“, kde se seznámí se živými hrdiny, resp. českými kostýmními borci, cosplayery. Pro toho, kdo by nevěděl, co znamená cosplay, pak se jedná o oblíbené převlékání za hrdiny filmů.

eForce tým FEE Prague Formula

Bohatý program probíhá denně od 11 hodin až do pozdního odpoledne. Můžete si vyzkoušet RC hračky, děti se naučí tisk na 3D tiskárně. Jestliže milují komiksy, budou mít příležitost si vyzkoušet jejich ztvárnění. Kromě toho jim u kreslení bude rádcem známý kreslíř Petr Kopl. Poradí dětem, jak má vypadat komiks.

A na co čekají kluci každého věku? Určitě nebudou zklamaní, protože přijede i první česká autonomní formule eForce, která slaví úspěchy i za oceánem!

Nejsledovanější český youtuber Martin Rota a jeho Vědecké kladivo

Martin je zpravidla známý na svém video kanálu se svými pokusy ohledně energií. Občas předvede nějaký ten výbuch. Avšak nemusíte mít obavy, na festivalu na Letné se všechny pokusy budou odehrávat v naprostém bezpečí.

Zážitkový festival pro celou rodinu

Díky úspěchům  v minulých letech se na nové zážitky těší již spousta nedočkavých dětí spolu se svými rodiči. Děti do tří let v doprovodu dospělého mají vstup zdarma. Den plný radosti uvede šéfredaktor časopisu ABC, jehož výtisky jsou koncipovány jak pro malé, tak  i větší děti. Časopis přináší každých 14 dnů spoustu informací o vědě, přírodě, vysvětluje záhady a vyráží za novými objevy do světa.

Navíc organizuje právě tento báječný festival na živo, kde si přijdou na své nejen děti, ale i jejich rodiče, ba i prarodiče!  Zažijete zde zejména spoustu zábavy a nevšedního dobrodružství.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: abicko.cz

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?