Cestovní pojištění

Potřebujete pojištění do zahraničí: Co vše by mělo pojímat?

Chystáte se aktuálně pracovně anebo jen tak někam mimo Českou republiku? Pak byste neměli zapomínat na spolehlivé pojištění. Nevíte, co všechno by měla pojistka obsahovat a u jaké společnosti si ji uzavřít? Pak jste na správné adrese. V následujících řádcích vám totiž nabídneme přehled veškerých služeb, na něž se nevyplatí zapomínat.

Komplexní pojištění léčebných výloh

Základem pojistky do zahraničí je spolehlivé krytí léčebných výloh. Ochráněni musíte být jednak před nečekanými výdaji spojenými s ošetřením zranění a jednak před akutním onemocněním. Optimální je pojištění bez jakýchkoli limitů. Vztahovat by se mělo především na:

–          nutné lékařské ošetření,

–          hospitalizaci a úkony s ní spojené,

–          ošetření dentistou,

–          zásah horské služby,

–          pobyt s dítětem ve zdravotnickém zařízení,

–          asistenční služby,

–          repatriaci,

–          náklady na převoz tělesných ostatků.

Nejen zdraví v hlavní roli

Určitě je také zapotřebí myslet i na mnohé jiné situace, jež mohou vzniknout při pobytu mimo ČR. Výbornou volbou je kupříkladu pojištění právní asistence. Získáte ochranu při trestním a přestupkovém řízení. Nezapomínejte ani na pojištění odpovědnosti za škodu. Nikdy nevíte, co se vám nebo vašim dětem přihodí. Stejně tak se vyplatí myslet i na svá zavazadla, elektroniku či jiné vybavení. Pojistit se dokonce dá i pro cestování letadlem. Konkrétní produkt se vztahuje na zrušení letu anebo na zpoždění.

Pojištění AXA

A co ostatní připojištění?

Jedete sportovat? Pak nezapomeňte i na připojištění pro rizikové sporty. Stejně tak se vyplatí myslet i na storno cesty a případné jiné patálie, jež mohou vzniknout. A u koho si pojištění do zahraničí uzavřít? Naším tipem je tradiční pojišťovna AXA a její AXA Assistance. Právě s tímto produktem získáte ochranu na cestách včetně nonstop asistenční služby. Sjednat si vše lze pohodlně online během několika minut.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *