Austrálie

Poznávací zájezd do Austrálie: Jaké lokality nesmíte minout?

Země protinožců je poměrně vzdálená, nicméně v současné době nikoli nedostupná. Letecky se sem dostanete pohodlně zhruba za nějakých 16 hodin a zhlédnout tady lze spousty krásných míst. My se na poznávací zájezd do Austrálie soustředíme poněkud podrobněji a upozorníme na několik lokalit, jež byste v žádném případě neměli minout. Samozřejmě doporučíme i cestovní kancelář, jejichž služeb se vyplatí využít, aby vaše dovolená v Austrálii proběhla v klidu bez jakéhokoli stresu.

Harbour Bridge

V Sydney to zkrátka žije

Začít prohlídku Austrálie se rozhodně vyplatí v Sydney. Toto velkoměsto charakteristické především slavnou budovou opery a architektonicky unikátním mostem Harbour Bridge nabídne i spousty jiných skvostů. Z nich bychom měli upozornit především na starobylou čtvrť Rocks. Milovníci rostlin si přijdou na své ve slavné botanické zahradě. Krásnou večerní procházku nabídne Bondi Beach a její okolí. Pobyt v Austrálii se neobejde ani bez návštěvy monolitu Uluru, kam je nutné se ze Sydney přemístit letecky.

Opera House

Cairns a Velký bariérový útes

Unikátním zážitkem je bezesporu návštěva Velkého bariérového útesu zvaného Green Island. Můžete se v jeho okolí zašnorchlovat, anebo vyrazit lodí s proskleným dnem. Ta vám poskytne také unikátní pohled na bohatý podmořský svět. Zapomenout byste neměli ani na prohlídku městečka Cairns a jeho okolí. Krásná je třeba tradiční vesnička Kuranda. Vystoupení původních obyvatel Aborigines si rozhodně nemůžete nechat uniknout.

Velký bariérový útes

Zvolte služby specialisty na Austrálii

Poznávací pobyty v Austrálii nabízí specialista na tento kontinent, CK Viva Austrálie. V její nabídce jsou zájezdy přímo do míst, která může tato společnost doporučit a osobně je zná. Poznat díky zájezdu můžete i spousty dalších lokalit, jako jsou třeba Ayers Rock, nebo dokonce i země Pána prstenů Nový Zéland.

Ayers Rock

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *